Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölüyü kovalamak

Rüyada ölüyü kovalamak

Rüyada ölüyü kovalamak sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına çok mutlu olacağına, hafifleyeceğine, açılan kapıların büyük hayırlar getireceğine, musibetlerin defedileceğine ve mutluluk ve sevinç dolu günler yaşanacağına, zorlu çalışma koşulları sebebiyle yıpranılacağına, üzüntülerin ve sıkıntıların sona ereceğine, diğer taraftan bu kişiler ile farklı mecralarda büyük bir tartışmanın yaşanacağına, çok büyük sorunlar ile karşılaşılacağına, parasal sıkıntıların çok büyük olacağına, çok daha kötü durumlara düşüleceğine, kısa bir süre sonra da beklediği büyük başarıyı elde ederek alnının akıyla işlerin üstesinden geleceğine rivayet eder.

Rüyada ölüyü kovalamak gördüyseniz:

  • Belli kararlar almadan önce ortaya çıkacak şeyleri beklemenizde fayda var.

Rüyada ölü birini kovalamak onların mutluluğu için kendisini adayacağına, hayatının geri kalan döneminde yalnız olacağına ve hayatının böyle devam edeceğine, kendisini daha olgunlaşmış ve hem ruhen hem bedenen daha büyümüş hissedeceğine ve kendisini hayır işlerine ve iyiliğe adayacağına alamet eder.

Rüyada ölüyü kovalamak hayıflanacağına, problemlere çözüm bulunacağına, sıhhate ve saadete kavuşacağına, bolluk, bereket ve mutluluk elde edeceğine işaret eder.

Rüyada koşmak kovalamak güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, maddi açıdan uğranan zararların yakın zaman içinde telafi edileceğine, her türlü illet hastalığın iyileşeceğine inanılır.

Rüyada kaplanın kovaladığını görmek maddi ve manevi olarak büyük bir destek verileceğine, özel ve sosyal hayatından geri çekmek zorunda kalacağına, insanlar tarafından kötü muameleye uğrayacağına delalet etmektedir.

Rüyada öküz kovaladığını görmek gülen yüzünün solacağına ve evden çıkmaza hale geleceğine, büyük sorunlarla karşılaşacağına, arif kimselerden sayılacağına delalet eder.

Rüyada siyah kedi kovalamak hakkında dedikodu çıkaran insanları hayatından çıkaracağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, emeklerinin ve hayallerinin boşa gitmeyeceğine inanılır.

Rüyada kurt kovaladığını görmek bazı kişilerle yakın ilişkiler kurulacağına, bu ilişkiler sayesinde çok doğru bir kişi ile tanışılacağına, hem bir işe hem bir eşe sahip olunacağına, gidilen yolda toplumun tanıdığı ve takip ettiği bir kişi olunacağına ve karlı bir işe girileceğine, verimi ve başarıyı yakalayacağına, Allah katında da günahkâr durumuna düşeceğine işaret etmektedir.

Rüyada kedi kovalamak elinde bulunan imkânlar ile çok iyi işlere imza atacağına ve rahat edeceği bir döneme gireceğine, zevki sefa içinde yaşayacağına, eline geçen kazanç sayesinde rahata kavuşacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments