Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölüden yemek

Rüyada ölüden yemek

Rüyada ölüden yemek yakın bir akrabanın yaşadığı sağlık sorununun tedavisi için çaba gösterileceğine ve sevinçli haberler alınacağına, kesilmeyecek rızık ve kazanç sahibi olacağına, iyi şartlarda yaşayacağına, şansının, bahtının ve kısmetinin açık olacağına ve kaderinin de yüzüne güleceğine, başarıların her geçen gün çoğalacağına, kazancın artacağına, işe gösterilen ilginin artacağına, itibarın ve makamın yükseleceğine, kırılan kalplerin tekrar barışacağına, hayal kırıklığı ile karşılaşılacağına, kişinin sabit ve garanti bir geliri olacağına bunun da rahat şekilde yaşamasına vesile olacağına ve ekmeğinin de hiç kesilmeyeceğine, o kilerin gittikçe rızıkla dolacağına, en yakınındaki kişilerle arasının açılacağına işaret etmektedir.

Rüyada ölüden yemek gördüyseniz:

  • Sevdiğiniz kişilerin yanında yer almanız durumunda size olan sevgilerinin her zamankinden çok olacağını görebilirsiniz.

Rüyada ölü birine yemek yedirmek tüm yaşamını bir amaca bağlayacağına, kırgınların ve küskünlerin barışacağına, dertlerin kısa zamanda biteceğine, iş hayatının tekrar toparlanmasının çok zor olacağına alamet etmektedir.

Rüyada ölüden yumruk yemek güvenilir bir kimse olduğuna ve kişiyi her daim kollayacağına, şaşkın olacağına, sevdiği kişilerden birinin hasta olması sebebiyle çok büyük üzüntüler yaşayacağına ve zor günler geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada ölüye yemek yedirmek kendisinin ve ailesinin geleceğine, korkularının yok olacağına, işlerini boşvereceğine işarettir.

Rüyada ölüden ekmek yemek borçların sonlandırılacağına, çok rahat bir iş hayatı geçireceğine, sıkıntılarının biteceğine, anne baba duası alacağına, zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine, maddi olarak çok büyük kazançlar elde edeceğine, kısa süre içinde mal mülk sahibi olunacağına delalet eder.

Rüyada ölü toprağı yemek kişinin yaptığı hayırseverlik ve yardım neticesinde de manevi anlamda çok mutlu hissedeceğine, dinen hayırlı ibadetler yaparak sevap işleyeceğine, anne baba dualarının alınması sebebiyle işlerin açılacağına, yaşanan kıskançlığın açtığı sorunların düzeltileceğine inanılır.

Rüyada ölünün yaptığı yemeği yemek evdeki nimetin çoğalacağına, rakiplerini hezimete uğratacağına ve çok sağlam bir makam geleceğine, çok hayırlı ve güzel adımlar atacağına, daha yeni girdiği işlerde bile çok kısa bir zaman içinde çok büyük ve hayırlı kazançlar elde edeceğine tabir olunur.

Rüyada ölüyle yemek yemek görmek herkesin hayranlık duyacağı bir düğünle dünya evine girileceğine, arzularını, beklentilerini ve amaçlarını yerine getireceğine, doğru yatırımlar yapacağına, zor zamanların geride kalacağına, işlerin açılacağına, fırsatların çok iyi ve kazançlı bir şekilde değerlendirileceğine alamet eder.

Rüyada ölüye yemek ikram etmek iş hayatının stresinden kısa süreli de olsa uzaklaşılacağına, sorunlarından kısa zaman içinde kurtulacağına, büyük atılımlar gerçekleştireceğine, düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar edeceğine rivayet etmektedir.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments