Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ölmüş birinden bozuk para almak

Rüyada ölmüş birinden bozuk para almak

Rüyada ölmüş birinden bozuk para almak rızkın da ömür boyu süreceğine, tüm olumsuz elektriğinden arınacağına, hayat içinde çok rahat edeceğine, mutlu bir ruh haline girileceğine ve olumlu eleştirilere maruz kalınacağına, gerektiğinde doktor müdahalesi olacağına, hayırlı bir şekilde başlamış olan bir işin kötü bir şekilde süreceğine, büyük umutlarla girilmiş olan bir işte sıkıntılı günler yaşanacağına, sıkıntılı ve üzüntülü bir dönem geçirileceğine, sorunlarına karşı destek istediği kişilerden destek göremeyeceğine yorulur.

Rüyada ölmüş birinden bozuk para almak gördüyseniz:

  • Kişisel gelişiminize katkısı olabilecek aktivitelerle vakit geçireblir ya da görüntünüzü yenilemenizi sağlayacak alışverişler yapabilirsiniz.

Rüyada birine bozuk para vermek sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, yapılan işin karşılığının alınamayacağına, bu yüzden maddi açıdan zor bir duruma düşüleceğine, parasal olarak çok büyük destek vereceğine, maddi olarak kendisini bir türlü toparlayacak gücü ve desteği bulamayacağına delalettir.

Rüyada suda bozuk para görmek aksaklıklardan ötürü bir türlü ilerlemeyen bir proje yüzünden yatırımcılarla karşı karşıya gelineceğine, malının ve parasının çoğalacağına, hayatına bolluğun, verimin ve bereketin geleceğine, maneviyata yöneleceğine alamet eder.

Rüyada metal bozuk para görmek uzun zaman önce yaşanmış kötü bir olaydan ötürü ortaya çıkan zararların telafi edileceğine, sevinçli ve müjdeli haberler alınacağına, hem de çok üzüleceğine, gerçek huzuru ve mutluluğu yakalayacağına inanılır.

Rüyada bozuk para avuçlamak rüya sahibinin gönlünün feraha ereceğine, hayal kırıklığına uğrayacağına, kederleneceğine, konuşkan ve samimi biri ile evlilik yolunda hareket edileceğine yorulmaktadır.

Rüyada bozuk para çaldığını görmek kötü günlerin arkada kalacağına, tüm çabalara ve direnmelere rağmen bir türlü işlerin düzelmeyeceğine, işi en doğru şekilde yönetmeyi başaracağına işarettir.

Rüyada bozuk para düşürdüğünü görmek helal olan ekmeğe, makbul olan mallara kavuşacağına, kendisine önemli oranda kazanç getirecek işlere gireceğine, artık kötü günler yaşamayacağına, yaşanan ayrılık ve hasret gibi duygulara çözüm bulunması için önayak olacağına alamet eder.

Rüyada bozuk parayı kumbaraya atmak sıkıntının kısa süre içinde sona ereceğine, problemlere çözüm bulunacağına, şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, aile içinde maddi sorunlar yüzünden çatlaklar oluşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada tarlada bozuk para toplamak evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, vatana ve millete hayırlı bir evlada sahip olacağına, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments