Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada okul tahtası görmek

Rüyada okul tahtası görmek

Rüyada okul tahtası görmek mevki veya kariyer için sürekli çalışmak yerine, kendisine yetecek ve özel yaşamına da zaman ayıracak kadar çalışma kararı alacağına, yoluna çıkan engelleri herhangi bir yardım almadan aşacağına, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, sağlıkla ilgili yaşanan bir sorunun düzeleceğine ve rahat  bir nefes alınacağına, hayallerinden günbegün daha da uzaklaşacağına, sevdiği kişilerin sırt çevireceğine, çok uzun bir zaman boyunca yaptığı bu çalışmaların ekmeğini yiyeceğine ve yeni çalışmalar ortaya koyacağına, içinde bulunduğu maddi ve manevi boşluğu işi ile dolduran rüya sahibinin çok hayırlı ve sevinç getirecek olaylar ile karşılaşacağına, hayatından ve şansından yana razı geleceğine, önünde güzel ve başarılı günler olacağına alamet eder.

Rüyada okul tahtası gördüyseniz:

  • Aynı karmaşıyı duygusal hayatınızda da yaşayabilirsiniz.

Rüyada okul tahtasına yazı yazmak toplum tarafından el üstünde tutulacağına, herkes tarafından iyi anılan biri konumuna geleceğine, bir sebeple hayati tehlikeler atlatacağına, elde bulunan paranın tükeneceğine rivayet etmektedir.

Rüyada okul tahtası görmek çok büyük mutluluklar ve çok güzel günler göreceklerine, bu sayede sıkıntıya düşülen bir anda her zaman yardıma koşacak ve rüya sahibini savunup koruyacak bir kişi olacağına, kendisine hayır getirmeyecek kararlar alacağına, tüm aksiliklerin üst üste geleceğine, aile hayatının kötüye gideceğine, maddi açıdan zor bir döneme girileceğine, atılacak adımların hatalı olması yüzünden işlerin daha da kötüye gideceğine, bir sağlık sorunu yaşanacağına delalet eder.

Rüyada yeşil okul tahtası görmek hiçbir zaman alım ve ödeme zorluğuna düşmeyeceğine, bir türlü istediği gibi bir yuva kuramamanın eksikliğini hissederek üzüntü çekeceğine, hayırlı ve bol kazanç elde edileceğine inanılır.

Rüyada tahtaya çıkmak büyük sorunlarla karşılaşacağına, küslükleri bitireceğine, anlaşma sağlayıp el sıkışacağına, maddi açıdan çok iyi bir noktaya gelineceğine delalet etmektedir.

Rüyada tahta merdivenden inmek çok büyük ve zor durumlar ile karşılaşacağına, onların içindeki ahlakı ve güzel davranışları ortaya çıkarmalarına vesile olacağına ve günahkâr olan kimseleri yolundan çevireceğine, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine yorulur.

Rüyada tahta biblo görmek hayallerinin yıkılacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulacağına, çok büyük üzüntüler yaşadığı bir dönemi geride bırakacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, üzülmesine dahi gerek olmayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada boş tahta beşik görmek tüm sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, hayatında çok büyük gelişmeler yaşayacağına, çok iyi çalışmalar ve projeler gerçekleştireceğine, kazancını, rızkını, mallarını ve makamını garantileyeceğine işarettir.

Rüyada tahta kasa görmek rahatlayacağına, rahat ve huzurlu bir döneme girileceğine, sorunların ve sıkıntıların biteceğine, kırgınlıkların ve üzüntülerin biteceğine ve sevinç duyulacak bir haber alınacağına, çok sevineceğine inanılır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments