Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada mezarda ışık görmek

Rüyada mezarda ışık görmek

Rüyada mezarda ışık görmek ona sımsıkı sarılıp, bir daha ölene kadar bırakmayacağına, üç kuruş maaşa kıt kanaat yaşamak zorunda kalacağına, meslek hayatında imza ve söz yetkisine sahip kimse konumuna geleceğine, manevi yönlerinin güçleneceğine bu sayede bedenin de şifa bulacağına, evi yoksa ev alacağına, ancak daha sonra ortaya çıkan dini duygulara cevap vereceğine, ele geçen fırsatların çok iyi bir şekilde kullanılacağına, maddi anlamda büyük bir kazanca ulaşılacağına, ters giden işlerin düzeleceğine, rüya sahibinin bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine yorumlandığı gibi, farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına işaret eder.

Rüyada mezarda ışık gördüyseniz:

  • Bırakın her şey akışında gelişsin.

Rüyada mezarlıkta ışık görmek gerçekleştireceği projeler için bazı adımları atmak için çok hayırlı kişiler ile irtibata geçeceğine, kısa bir zaman içinde çok farklı çalışmalar gerçekleştirileceğine, başarısızlığı karşısında yıkılacağına alamet eder.

Rüyada mezarın içinde ışık görmek attığı adımların da kendisine hayır getireceğine, daha sonra da bunu nasıl yaptığına inanamayacak duruma gelerek kendisini tenkit edeceğine, aile hayatında çok güzel günler görüleceğine alamet eder.

Rüyada mezarda yeşil ışık görmek neredeyse işten güçten el etek çekileceğine ve uzunca bir süre boyunca herhangi bir mutluluk haberi alınmayacağına, daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına, zenginliğe kavuşulacağına ve gayrimenkul işine girileceğine, muradına ereceğine ve onunla çok mutlu olacağına tabir olunur.

Rüyada mezardan ışık çıktığını görmek uzun bir zamandan beri istenilen bir şeye sahip olunacağına, aile bireylerinin başını ağrıtan bir konunun çözüm bulacağına, hayırlı kazançlar elde edileceğine, dertlerin aşılacağına, aile bireylerinden biri için önemli bir konuda destek olunacağına, yeni bir kazanç kapısı açılacağına, birçok kişi için zor olduğu söylenen bir çalışmada büyük kazanç elde edileceğine, iş hayatındaki ve aile hayatındaki huzuru kaybedeceğine işarettir.

Rüyada ışıklı mezar görmek çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, cebinden parasının, hanesinden de rızkının eksik olmayacağına, nefsini terbiye etmeyi bileceğine işarettir.

Rüyada mezarda ışık görmek yüzünün güleceğine, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına, sevinçten, heyecandan ve mutluluktan ne yapacağını bilemeyeceğine, dost ve akrabalardan alınacak yardım sayesinde rahata ereceğine delalettir.

Rüyada mezardan ışık görmek yetki ve söz sahibi olacağına, önemli ve büyük işlerin başına getirileceğine, uzun zaman önce yapılmış olan bir ortaklığın büyük sorunlar yaratacağına, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, yapılan hatalar yüzünden iflas edileceğine rivayet eder.

Rüyada mezar üstünde ışık görmek uzun bir zaman boyunca tedavi göreceğine, onunla ortak pek çok noktası olduğunu göreceğine ve bu kişi ile ilerde hem iş ortaklığı yapacağına, kişinin ağız tadına kavuşacağına işaret eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
3 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Belirsiz

Rüyamda hiç tanimadigim birinin mezarını biriyle birlikte kazdıgımızı ve içine birini koyduğumuzu daha sonra mezarı kapattıgımızı ve mezarın düz bir mezar yaptıgımızı sonradan mezarın içinden ışıkların geldiğini gördüm

Belirsiz

Teşekkür ederim