Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada mağazada çalışmak

Rüyada mağazada çalışmak

Rüyada mağazada çalışmak sorunlarının her geçen gün azalacağına, sorunlarının, sıkıntılarının ve dertlerinin biteceğine, kurtuluşu bulacağına, hayırlı kısmetler alacağına ve Allah’a şükredecek durumlara geleceğine, fakirleşeceğine, bir süre maddi sıkıntılar yaşayacağına, bizim “teyze anne yarısıdır’’ sözünde de olduğu gibi rüyayı gören kişinin ailesine bahsedemediği dile getiremediği birkaç sorunu teyzesi tarafından yardım alarak halledeceğine, çok büyük ve hayırlı çalışmalara girerek çok başarılı işler ortaya koyacağına, sorunların çabucak halledileceğine, sıkıntılı yaşayan bir kişi ile iş yapılacağına, kişinin bolluğa ve bereket kavuşup, rahatlık içinde yaşayacağına yorulmaktadır.

Rüyada mağazada çalışmak gördüyseniz:

  • Bazı kişiler size, yeni bir strateji geliştirilmesini icap ettiren önerilerde bulunabilirler.

Rüyada mağazada çalışmak çok zor zamanlar yaşayacağına, düşmanlarının ve kendisini çekemeyen kişilerin oyunlarından ve hilelerinden ötürü bulunduğu makamı kaybedeceğine, maneviyata daha çok önem verileceğine, kazançlı işlere gireceğine rivayet eder.

Rüyada bebek mağazası görmek iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına, yeni bir yol tutulacağına, müşkül durumların üstesinden geleceğine alamet eder.

Rüyada ayakkabı mağazası açmak kişinin tüm günahlarının af olup, dünyadaki hayatının gönlünce geçeceğine, yanına kötülük uğramayıp, her zaman salih kişilerle birlikte olacağına, yaşadığı sorunların çözümü için çok olumlu adımlar atıp ortaya çıkan üzüntülü durumların son bulacağına ve çok büyük kazançlar elde edip huzurlu bir hayat süreceğine, yakın bir zaman içinde çok büyük başarılar kazanacağına, üzerine titrediği bir kişi ile hayırlı bir birliktelik yaşayacağına, daha sonra bu kişi ile dünyaevine gireceğine alamet etmektedir.

Rüyada eşya mağazası görmek kötü düşünceler ve kötü planlar içinde olacağınıza, kadrini ve kıymetini bilecek bir kimse ile karşılaşacağına ve ileride onunla hayatını birleştireceğine, işindeki bereketin, bolluğun ve verimin de artacağına yorulmaktadır.

Rüyada halı mağazası görmek sevdiğinin durumunun iyi olduğuna, patron koltuğuna yükseleceğine, kötü niyetli bir arkadaşın yol açtığı sıkıntıların ortadan kaldırılacağına yorulmaktadır.

Rüyada mağaza satın almak iş yeri sahibi olacağına, patron koltuğuna geçeceğine, başarılı bir iş hayatına sahip olunacağına, kendisine dert ettiği şeyleri atlatmayı ve unutmayı bileceğine işaret etmektedir.

Rüyada giyim mağazası görmek büyük maddi ve manevi zararlara sebep olacağına, en olunmaz yaralarının kapanacağına, insanların takdirini toplayacak hayırlı işler yapmasına, iş hayatında parlak bir döneme girildiğine ve yapacağı tüm çalışmalardan oldukça büyük başarılar kazanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kozmetik mağazası görmek kendisi için yeni bir yol çizeceğine, miras gibi konularda adil bir karar sonucu kişinin hak ettiklerini alacağına, gereksiz ve değersiz birinden yardım isteneceğine ancak bu kişinin herhangi bir yardımda bulunmayacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.