Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kurtlanmış buğday görmek

Rüyada kurtlanmış buğday görmek

Rüyada kurtlanmış buğday görmek yükseleceğine, ilerleyeceğine alamet ederken aile içinde sözü geçen, sayılan ve sevilen kimse olacağına, parasal olarak sorunlu olacak bir iş yapılacağına, bol kazanç elde edileceğine, insanların hayır dualarının alınacağına, deyim yerindeyse hayatının daha derli toplu bir hale geleceğine, kazancını hiç ummadığı kadar arttıracağına, yani kısa süreli de olsa kötü durumlarla karşılaşılacağına, o kimseyi kendisine tutku ve saplantı haline getireceğine, kendisine kötülük gelmemesi için o kişinin gözetimi altında bulunacağına yorulmaktadır.

Rüyada kurtlanmış buğday gördüyseniz:

  • Yanlış kişilere kapılmamaya özen gösterin.

Rüyada kurtlanmış buğday görmek kırgınlıkların ve küskünlüklerin sona ereceğine, üzerinde epey kafa yorduğu çalışmaları ortaya koyacağına ve maddi ve manevi olarak uğradığı zararların neredeyse tamamına yakınını telafi edecek düzeye geleceğine, hasretin ve özlemin biteceğine, onlarla artık hep bir arada olunacağına işarettir.

Rüyada kurtlu buğday görmek düzenin alt üst olmasına ve rüya sahibinin zarar edeceğine, seçkin bir eleman haline geleceğine, bir sebeple kazanılabilecek büyük bir başarının önünün kapanacağına rivayet etmektedir.

Rüyada ev dolusu buğday görmek yokluk yüzü görmeden, sağlık içinde yaşanacağına, bir sebeple işsiz kalınacağına, ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına işarettir.

Rüyada bol buğday görmek tüm fırsatları değerlendireceğine ve imkânları zorlayacağına, gülen gözlerin ışığının söneceğine, böylece başarı, kazanç, saygınlık, şöhret elde edeceğine, cesaretleneceğine ve kendisine olan özgüvenin artacağına işaret eder.

Rüyada buğday arpa görmek kişinin iş hayatında da sevdiklerinin desteğini alarak adımlar atacağına, mali açıdan çok iyi gelecek ve yeni bir iş kurulmasını sağlayacak bir projeye girileceğine, tövbelerini ve dileklerini kabul edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada altın buğday görmek kendisine de zaten fayda getirmeyeceğine, eski arkadaşlarından bir kısmıyla da görüşmeyi keseceğine, büyük atılımlar yapılacağına, bu atılımlar sayesinde üst yöneticiler tarafından çok güzel bir noktaya gelineceğine inanılır.

Rüyada buğday yıkandığını görmek zenginlik ve bolluk içinde olacağına, saygın biri olacağına, ortaklık yaptığı kişilerden çok büyük fayda sağlayacağına, bu kişiler sayesinde yeni bir çevreye gireceğine tabir olunur.

Rüyada tarlada buğday görmek her işinde iyilikle karşılaşacağına ve hastalık çekmeden, yaşlılığında da rahat edeceğine, kişinin daha çok kazanacağına, fesada ve haksızlığa karışacağına delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

2 yorumlar

  1. Rüyamda komşumla birlikte bir başkasının mutfağını temizledik. İki tane cam kavanozun içinde boceklenmis sineklenmis yarım kavanoz bulguru kırmızı bir poşete bağlayıp çöpe attık.

    • Rüyanız hayır olsun,
      Bu rüya kısmete, olaylara ve zafere işarettir. Rüya tabirine göre kazancın arttırılması konusunda büyük adımlar atılacağına, çok büyük kısmetler elde edileceğine; üzücü olayların çok kısa zamanda unutulup yerini güzellikler ile geçen günlere bırakacağına; zaferlerle ve başarılarla dolu bir çalışma hayatı olacağına yorulmalıdır.

  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.