Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada küçük yaşta evlendiğini görmek

Rüyada küçük yaşta evlendiğini görmek

Rüyada küçük yaşta evlendiğini görmek aile bireylerinin birbirlerine verecekleri destekler sayesinde işlerin eskisinden daha iyi ve daha büyük bir hale dönüşeceğine, işlerin sarpa saracağına, yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, amaçlarına ve beklentilerine götürecek yolda da geri adım atmayacağına, çok daha büyük bir atılım yapılması amacı ile çok daha fazla ve daha verimli çalışmalara girileceğine, yasaklı ve günahlı işler yapacağına, yapacağı işler karşılığında eline geçecek olan kazanç sayesinde büyük başarılar gerçekleştireceğine, kendisine sorun yaratan olayların kısa süre içinde son bulacağına, aile hayatında çok sevindirici haberler alacağına, elinin darda kalmayacağına tabir olunur.

Rüyada küçük yaşta evlendiğini gördüyseniz:

  • Yeteneklerinize güvenin.

Rüyada kendinden yaşça küçük biriyle evlenmek kendini çaresiz, yapayalnız ve kötü hissedeceğine, maddi anlamda zarar edeceğine, iş kaybı yaşayacağına, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına işaret etmektedir.

Rüyada küçük yaşta evlendiğini görmek çok uzun bir süre boyunca akrabalarla arasına mesafe koyacağına, zor zamanların geride kalacağına, başın sıkıştığı bir anda çok sevilen ve değer verilen bir arkadaştan gelecek yardımla sorunun çözüleceğine, hayatının ve geçiminin daha kolay hale geleceğine delalet eder.

Rüyada küçük yaşta evlenmek yakın bir kişi ile girilen yolda büyük bir borcun altına girileceğine, hayır getiremeyecek bazı kişilerle muhatap olunacağına, başarılarının artacağına, yüzünün güleceğine, neşeli ve bol kahkahalı günler geçirileceğine mal mülk sahibi olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada yaşça küçük biriyle evlenmek ters giden işlerin düzeleceğine, makbul olan yaşam tarzını seçeceğine, günaha girmekten, haksızlık etmekten, yalan söylemekten ve iftira atmaktan özenle kaçınacağına, neşeli ve sağlıklı bir hayat geçireceğine tabir olunur.

Rüyada küçük yaşta hamile olduğunu görmek maddi sorunlar yüzünden sıkıntıya girileceğine, güvenlikli bir siteye taşınılacağına, iç dünyasının zenginleşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada birini küçük yaşta görmek heveslendiği ve sahip olmak istediği her ne varsa ona sahip olacağına, Allah’ın kendisine her neyi hayal ederse onu yaşamayı nasip edeceğine, malının ve parasının ziyan olacağına, kazancının ve rızkının düşeceğine, keyfinin, rahatının ve ağız tadının kaçacağına yorulmaktadır.

Rüyada küçük yaşta askere gitmek sevilen bir kişi ile yaşanacak bir tartışmadan ötürü yolların ayrılacağına, kurulan bir ortaklığın istenmeyen ve çok büyük zarar getirecek şekilde sonlanacağına, onlardan yana hayır ve itibar göreceğine yorulur.

Rüyada yaşından küçük olmak attığı her adımda daha sıkıntılı bir duruma düşeceğine, bilgi ve becerileri ile yanında çalışan kimselere ışık tutacağına, onlara sanat öğreteceğine, bir sebeple yakın bir zaman içinde bir rahatsızlığa yakalanacağına yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments