Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada koyun ve keçi pisliği görmek

Rüyada koyun ve keçi pisliği görmek

Rüyada koyun ve keçi pisliği görmek çok büyük ve başarılı gibi çözümler sunulmasına rağmen herhangi bir çözüm sağlanamayacağına, işlerine verimin hâkim olacağına ve yaşamına kolaylık geleceğine, onu mutsuz eden sorunları kafasından atacağına, küslüklerin biteceğine, yanlış giden neyse düzeltilmesi için uğraşılacağına, manevi yönlerinin güçleneceğine, kendisini üzen insanları hayatından çıkartacağına ve yaşanan üzücü olaylardan ötürü ortaya çıkan endişenin sona ereceğine, sıkıntılarının zamanla geçeceğine rivayet eder.

Rüyada koyun ve keçi pisliği gördüyseniz:

  • Evinizi ya da gayrimenkul başlıklı konuları ilgilendiren olaylar sonuçlanabilir.

Rüyada koyun ve keçi pisliği görmek önemli yerlere geleceğine, atacağı hayırlı adımlar ve vereceği kararlar sayesinde çok mutlu ve güzel günler göreceğine, aile hayatı içinde büyük mutluluklar yaşayacağına, müşterilerinin çoğalacağına rivayet eder.

Rüyada keçi pisliği yemek kötülerin ve kıskançlık besleyen kişilerin haneden uzaklaştırılacağına, can derdine düşeceğine, onlarla ayrı düşeceğine rivayet eder.

Rüyada koyun pisliği görmek sorunlarından, sıkıntılarından ve dertlerinden kurtulacağına, bir sebeple ne kadar zor duruma düşse de üzülse de kırılsa da hayallerine sımsıkı sarıldığına ve başarıya ulaşana kadar herhangi bir hayalinden vazgeçmeyeceğine, kişinin yabancılarla büyük ve önemli işler yaparak hem zengin olacağına işaret etmektedir.

Rüyada koyun pisliği temizlemek maddi ve manevi olarak yalnız kalınacağına, uzun bir zaman sonra gelecek bir teklife rağmen insanlara bir türlü güven duyulamayacağına ve zor zamanlar geçirileceğine, maddi olarak büyüyeceğine, çektiği zahmetten ve çileden kurtulmasına vesile olacak oluşumların ve girişimlerin içinde yer alma şansına sahip olacağına delalet etmektedir.

Rüyada koyun pisliği yemek zamanının daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine ve sevdiği kişiler ile büyük mutluluk yaşayacağına, dost ya da akrabalardan biri sayesinde atlatılacağına, para biriktireceğine ve bu sayede yedi sülalesine yetecek kadar hatırı sayılı bir servetin sahibi olmayı başaracağına işarettir.

Rüyada beyaz koyun keçi görmek çok büyük dertler ile boğuşmak zorunda kalınacağına, hayal edilen şeylere kavuşulacağına, yeniden çok güzel hayaller kurmaya başlayacağına delalet etmektedir.

Rüyada koyun ve keçi sürüsü görmek onları doğru şekilde değerlendiremeyeceğine böylece kendisini şifa ve gelir kapılarına götürecek olan kısmetini de tepmiş olacağına, aile hayatında huzuru yakalayacağına, maddi ve manevi sorunlarının biteceğine ve hayalini kurduğu hayata her geçen gün daha fazla yaklaşacağına delalet etmektedir.

Rüyada koyun keçi otlatmak girilen bütün işlerde büyük başarılar kazanılacağına, sevilen kişilere maddi ve manevi açıdan yardımcı olunacağına, gayrimenkul işine girileceğine, yüreğindeki sıkıntılarından ve aşamadığı zorluklardan kurtulacağına, girmek istediği işlere sorgulama yapıp ölçüp biçtikten sonra gireceğine yorulmaktadır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments