Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kendini nişanlanırken görmek

Rüyada kendini nişanlanırken görmek

Rüyada kendini nişanlanırken görmek insanlarla arasında iyi geçimin sağlanacağına, kinin ve düşmanlığın giderileceğine, dost ve akrabalar ile çok hayırlı ve güzel bir çalışma gerçekleştirileceğine, atacağı her adımda çok büyük başarılar kazanacağına ve hayırlı kazançlar elde edeceğine, sağlıkla ilgili bazı sorunların baş göstereceğine, ne yapsa, ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine, hayallerindeki eve sahip olacağına, çok zor olayları çok kısa bir zamanda çözeceğine, yıpranan sinirlerin çıkılacak olan bir tatil sayesinde düzeleceğine ve alınacak bir hediyeyle birlikte kırgınlıkların unutulacağına işarettir.

Rüyada kendini nişanlanırken gördüyseniz:

  • Aşk hayatınızı ön planda tutmalısınız.

Rüyada nişanlının başkasıyla evlendiğini görmek maddi ve manevi olarak rahata erileceğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, deniz aşırı işler yapılacağına yorulur.

Rüyada tek başına nişanlanmak kariyer planlamasını iyi yapamayacağına, eline geçecek muhteşem fırsatları iyi kullanamayacağına ve bir daha da bu fırsatları hayatı boyunca elde edemeyeceğine, büyük paralar kazanılacağına, işinde en üst noktaya gelmek için hırslı, azimli ve kararlı duruşundan taviz vermeyeceğine alamet eder.

Rüyada nişanlının hamile olduğunu görmek sevilen ve sayılan biri olunacağına, ruhunu tüm kötülüklerinden arındıracağına, müjdeli ve güzel haberler alacağına, sevineceğine delalettir.

Rüyada sevdiği kızla nişanlanmak sorunlu bir ilişkinin sona erdirileceğine, resmi bir kurumda üst bir makama terfi alınacağına, hayatının daha kolay olacağına ve rüya sahibinin eğlenceye daha fazla zaman ayırabileceğine, atılacak adımla birlikte çok iyi bir mevkiye giden bir yolun açılacağına inanılır.

Rüyada birilerinin nişanlandığını görmek maddi açıdan rahata erileceğine, yoksul kimselerin zengin bir hayat süreceğine, tüm isteklerine ve ideallerine kavuşacağına, sıkıntılardan kurtulup huzur bulmaya, yaşanan ailevi sorunların en kısa zamanda çözüleceğine alamet eder.

Rüyada kendini nişanlıkla görmek her birine ayrı ayrı teşekkür edeceğine ve çok büyük bir mutluluk ve huzur ortamı sağlayıp iş hayatında daha başarılı olunmasına çalışacağına, elinde bulunan imkânları çok iyi değerlendirip büyük kazançlar elde edeceğine, sorunlarına yardım etmek için başka kişileri bulup onlarla çalışacağına alamet etmektedir.

Rüyada eski sevgilisiyle nişanlandığını görmek işlerinin düzene gireceğine, sorunlarının yakında biteceğine, işlerinin zarara uğrayacağına, yapılan işte usta konumuna çıkılacağına, rahat bir hayata sahip olunacağına, kırgınlıkların geçeceğine, zorlukları atlatacağına delalettir.

Rüyada nişanlıklı birini görmek itibar edineceğine, evlilik yolunda ilerleyen bir ilişkinin çıkacak dedikodular yüzünden biteceğine, işten ve güçten el etek çekileceğine alamet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments