Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kavgadan kaçınmak

Rüyada kavgadan kaçınmak

Rüyada kavgadan kaçınmak menfaat ve çıkar için bataklıklara gireceğine, kazadan ve beladan başının kurtulmayacağına, başarının adım adım yaklaşacağına, musibetlerin ve sorunların çözüme kavuşacağına, hayırlı bir kısmet çıkacağına, çok büyük başarılar ve yüklü miktarda kazanç ele edeceğine, başına tekin olmayan olayların geleceğine, hasreti çekilen bir kişiye kavuşulacağına, sorumlulukların ve yükümlülüklerin yerine getirileceğine yorulur.

Rüyada kavgadan kaçınmak gördüyseniz:

  • Kendinizi ciddi bir krizin içinde bulabilirsiniz.

Rüyada kavgadan kaçınmak endişe verici bazı durumlar ile karşılaşılacağına, kısa süre içinde büyük bir aşka yelken açılacağına, kendini her konuda geliştireceğine yorulmaktadır.

Rüyada zinadan kaçınmak sorunlardan ve sıkıntılardan çok çaba göstermesine rağmen bir türlü kurtulamayacağına ve çok büyük üzüntüler yaşadıktan çok sıkıntılar çektikten sonra işlerinde yavaş yavaş iyileşme yaşanacağına ve para kazanmaya devam edeceğine, eşi ve çocukları ile mutluluğunun da daim olacağına, hastalıklarından kurtulacağına delalet eder.

Rüyada haramdan kaçınmak yeni bir sayfa açacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine, fakat bu sıkıntının çok sürmeyeceğine, karşısına aşamayacağı zorlukların çıkmayacağına işaret eder.

Rüyada günahtan kaçınmak özellikle evli kimselerin eşlerine karşı tutumlarında değişim olacağına ve yeniden aşklarının artacağına, muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, endişelerin biteceğine, karanlık geçen günlere güneş doğacağına, çok sıkıntılı ve zor bir işe gireceğine, elinde bulunan birkaç kuruşu bu sebeple harcayacağına yorulmaktadır.

Rüyada biriyle bıçakla kavga etmek yapılan hatalardan ötürü zarar edileceğine, uğradığı zararı çok hayırlı bir şekilde telafi edeceğine, atılan adımlar sayesinde çok büyük başarılar ve kazançlar elde edileceğine, hayal edilen ve üzerinde çok düşünülen bir işin hayırlı gelişmelere vesile olacağına delalet eder.

Rüyada birinin kavga ettiğini görmek o kişi sayesinde içine düştüğü zorluklardan kurtulmayı başaracağına, el atılan işlerden başarı ve büyük bir şöhretle çıkılacağına, büyük çalışmalar gerçekleştirerek hayırlı ve büyük kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada tanımadığı insanlarla kavga etmek zorlukların kolayca aşılacağına, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine, zahmetli bir işin altından kalkılacağına, araba ya da ev alma konusunda bazı adımlar atılacağına inanılır.

Rüyada eski dostla kavga etmek çalışmalarının kısa süre içinde büyük kazançlar sağlayacağına, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, bir sebeple sıkıntıların tekrar artacağına, sorunlarının ve sıkıntılarının yakın bir zaman içinde çözüme kavuşacağına, eline geçecek fırsatlar sayesinde çok iyi yerlere geleceğine yorulur.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.