Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kasayla mandalina görmek

Rüyada kasayla mandalina görmek

Rüyada kasayla mandalina görmek yaşanan güzel olayların kısa sürede kötüye döneceğine, haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, uzun zamandan beri yapmak istediği bir işe gireceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, hayalini kurduğu şeyleri yapmaya başlayacağına, çok kıskanacağı bir kişi olacağına, uzun ve endişeli bir dönemden sonra çok zarar görülen durumları ortadan kaldırmak için ortaklık kurulacağına, sıkıntılarından arınacağına, zaman içinde çok hayırlı ve sevinçli bir döneme girileceğine, çocukları ve torunları ile güzel günler geçireceğine, işlerin yoluna gireceğine, dertlerin ve sıkıntıların sona ereceğine, anne baba duası alınacağına yorulur.

Rüyada kasayla mandalina gördüyseniz:

  • Evde vakit geçirmeniz sorun çıkatmaya çalışan kişilerden uzak kalmanızı sağlayabilir.

Rüyada kasayla mandalina görmek işlerin başarılı bir şekilde organize edilmesi sayesinde tıkır tıkır işleyeceğine, eğitim hayatında bir kariyer yapılacağına, uzun zamandan beri taşınan umutların yaşanacak olaylar yüzünden yıkılacağına, huzurunun ve keyfinin yerine geleceğine, hayatının kendi istediği gibi ilerleyeceğine, kazancının sağlam ve sabit olacağına yorulur.

Rüyada sarı mandalina görmek sevdikleriyle beraberliklerinde kavgalar oluşacağına, yanlış anlaşılmalardan dolayı sürekli kendini ispat etmek zorunda hissedeceğine, bir sebeple bir süre üzüntü duyacağına, yüceltileceği sözler duyacağına işarettir.

Rüyada pazardan mandalina almak kendisini çok rahatsız hissedeceğine, sorunlarından kısa bir zaman içinde hiç zahmet çekmeden kurtulacağına, ziyandan ve kendisinden menfaat bekleyen kişilerden uzaklaşacağına tabir olunur.

Rüyada mandalina ve portakal görmek sevdiği kişiler ile çok mutlu olacağına ve işlerinin yakında biteceğine, memur ise terfi edeceğine, patronlarının da bunu fark edip, karşılıksız bırakmayacağına delalettir.

Rüyada mandalina kabuğu görmek hiçbir şeyin eksikliğin hissetmeyeceğine, sık sık alışverişe gidebileceğine, keyfi için bütçe ayırabileceğine ve rahat şekilde yaşayacağına, projelerin çok hayırlı ve güzel sonuçlar vereceğine, dinç kalacağına alamet eder.

Rüyada portakal ve mandalina görmek sevgilinizle ilişkinizi bir basamak yükselteceğinize, yoklukla mücadele etmekten deyim yerindeyse belinin büküleceğine, hak yolunu bulacağına, dinde ve ahlakta güzelleşeceğine işaret eder.

Rüyada mevsimsiz mandalina görmek mesela bir eve ya da arabaya sahip olunacağına, hayırlı olayların yaşanacağına, şansın açılacağına, yaşanan zor günlerin biteceğine, eşi tarafından yüceltileceğine işaret eder.

Rüyada portakal mandalina yemek zorlukların kolayca aşılacağına, yeni bir eve ve semte taşınılacağına, sosyal çevrenin değiştirileceğine, kıtlığın kaybolup yerine bolluğun geleceğine, arkadaşlarla ve akrabalarla eğlenceli vakitler geçirileceğine, alım gücünde yükselme olacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments