Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada karpuz kavun tarlası görmek

Rüyada karpuz kavun tarlası görmek

Rüyada karpuz kavun tarlası görmek sağlam ve sarsılmaz bir makama oturacağına, çok değerli ve saygın insanlar ile tanışacağına, kendisine gelir getiren yolların açılacağına, aile bireyleri tarafından deyim yerindeyse kendisine cephe alınacağına, harcamaların yoğunlaşmasıyla kişinin borçlarının da fazlalaşacağına, el attığı işlerde çok iyi yerlere geleceğine ve bu sayede çok daha üstün olacağına, sorunların yine şans sayesinde çözüme kavuşacağına, sağlık sorunlarının kısa süre içinde ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada karpuz kavun tarlası gördüyseniz:

  • Başka kişilerin borç alacak işlerine dahil olmamanızda fayda var.

Rüyada karpuz vs kavun tarlası görmek hayli sağlam başarılara imza atacağına, uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, biraz rahatsızlanacağına ve çok sıkıntılı olduğu bir durumda bir kişinin işlerini düzelteceğine, çok güzel günler göreceğine, sevdiği kişiler ile çok mutlu ve huzurlu olacağına, sağlık sorunlarının son bulacağına delalettir.

Rüyada karpuz kavun tarlası görmek inatçı karakteri yüzünden sık sık ilişkide kavgaların yaşanacağına, önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine, dünyayı gezmek için yola çıkacak olan rüya sahibinin tüm hayatının bolluk ve bereket içinde geçeceğine, hiçbir şartta ve koşulda dinini ve ahlakını boşlamayacağına rivayet eder.

Rüyada kavun karpuz tarlası görmek çok büyük bir acı duyacağına, haksızlık ve nankörlük göreceğine, çok üzüleceğine, masumluğunu ispat edene kadar da rahata ve huzura kavuşamayacağına, tam yerinde verilecek kararlarla çalışmaların sürpriz başarılar getireceğine delalettir.

Rüyada karpuz kavun ekmek eline geçen kazanç ile istediği gibi rahat hareket edemeyeceğine, onları gerektiği gibi değerlendiremeyeceğine, önünün açılacağına, hayatının güzelleşeceğine işaret eder.

Rüyada kavun karpuz görmek maddi açıdan rahat edileceğine, büyük başarılar kazanılacağına, her koşulda kişi için mutluluk verici olayların yaşanacağına, dini inancı için daha çok vakit ayıracağına delalet eder.

Rüyada karpuz kavun görmek bir sebeple borcun gittikçe artacağına, kendisini çok iyi bir yere getirecek bir işe gireceğine ve zengin olacağına, kendisine rızık ve kazanç getiren kapıların hiç kapanmayacağına bu sayede hayatının zevki sefa içinde geçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada kavun karpuz dağıtmak sevgi ve hürmet göreceğine, hayırlı ve helal rızıklara kavuşulacağına, uzun süreli olarak anlaşılmış bir işin yarıda kalacağına ve büyük çaba verilerek yola konan bir işin zarar edeceği bir döneme girileceğine işaret eder.

Rüyada kavun karpuz almak uzun zamandan beri kurulan hayallerin kısa süre içinde gerçekleştirileceğine, büyük atılımlar yapılacağına, yapılacak bazı akıllıca manevralar sayesinde rakiplerin geride bırakılacağına, büyük bir başarı göstereceği bazı çalışmalar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments