Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada karnından bebek çıkarmak

Rüyada karnından bebek çıkarmak

Rüyada karnından bebek çıkarmak işinde aranan biri haline geleceğine, daha büyük kazançlar elde edileceğine ve her zamankinden daha iyi projeler ortaya konacağına, artık kangrene dönmüş ve bu nedenle her fırsatta karşısına çıkan ve kendisine engel olan problemlerinin giderileceğine, eğitimle ilgili olarak büyük bir adım atılacağına, yeterli kimse haline geleceğine, yol yordam sorulan ve kendisinden de akıl danışılan kimse olacağına, çok büyük işlere girerek çok büyük kazançlar elde edeceğine, insanlar arasında çok tanınan biri olacağına, rahat edeceği, huzurlu ve mutlu olacağı günlerin geleceğine, sevinçli ve güzel günler yaşanacağına, sağlık sorunlarının şifa bulacağına, hayırlı ve güzel bir döneme girileceğine yorulur.

Rüyada karnından bebek çıkarmak gördüyseniz:

  • Kendinizi rahat hissettiğiniz için belli şeylere sarılmak yerine, belli anlaşmaları düzenlemenize ya da yenilemenize yardımı olabilecek fırsatları kaçırmamalısınız.

Rüyada bebeği karnından çıkarmak zorlukların bu sayede aşılacağına, girilecek bir iş sayesinde çok büyük bir çevreye sahip olunacağına, maneviyata yöneleceğine işarettir.

Rüyada karnından bebek çıkarmak rakiplerden gelecek her türlü kötülük için önlem alınacağına, büyük başarılar kazanacağı ve kendisini çok rahat ve mutlu hissedeceği bir döneme gireceğine, aldığı dersler neticesinde bundan sonraki hayatında daha iyi bir mümin olarak, günahtan kaçınarak yaşayacağına, attığı her adımı düşüneceğine delalet eder.

Rüyada karnından kurt çıkarmak evli kişiler için ise evdeki huzurun günden güne daha çok artacağına, ekonomik olarak rahatının yerine geleceğine, rızkının kesilmeyeceğine, rahatının, lüksünün ve konforunun da baki olacağına alamet eder.

Rüyada karnından bir şey çıkarmak sorunlu bir kişi ile tartışma yaşanacağına, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, çok şaşırıp büyük bir mutluluk yaşayacağına tabir olunur.

Rüyada karnından kurşun çıkarmak işini kaybedeceğine, parasız ve ekmeksiz kalacağına, kardeşlerin çok zor bir durumun ortasında kalacağına, baba ile bazı konularda anlaşmazlık yaşanacağına, hane içinde türlü sorunların başgöstereceğine, kişinin gönlünden geçenlerin gerçekleşeceğine delalettir.

Rüyada mezardan canlı bebek çıkarmak maddi ve manevi olarak çok büyük adımlar atılacağına ve uzun zamandan beri yaşanan sıkıntılı durumların çok yakın zaman içinde sona ereceğine, çok kötü ve sıkıntılı durumlara düşeceğine, dileklerinin ve dualarının gerçekleşmesi ile birlikte yüzünün güleceğine, mutluluğunun artacağına işaret etmektedir.

Rüyada bebeğin diş çıkarmasını görmek kırılan kalplerin barışacağına, girilen bir yolda çok doğru bir noktaya girileceğine, eski işinden daha çok kazanç elde edeceğine, içinde bulunduğu ruhsal sıkıntıları sevdiği kişilerin vereceği destek sayesinde çözüme kavuşturacağına, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına alamet eder.

Rüyada kuyudan bebek çıkarmak aile hayatında çok büyük bir mutluluğa yani evliliğe adım atacağına, çok hayırlı ve güzel günler göreceğine, elini attığı her işte çok güzel başarılar kazanacağına, şanssızlığın ve kısmetsizliğin aşılacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments