Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada kapı tutmak

Rüyada kapı tutmak

Rüyada kapı tutmak ezilmeden, fakirlik çekmeden yani rahat bir hayat geçireceğine, borçlarının kapanacağına, yükünün azalacağına ve böylelikle içine düştüğü maddi sıkıntının da sonunun geleceğine, imreneceği ve adından övgü dolu sözlerle bahsedeceği kimse haline geleceğine, maddi olarak iyi giden bir işin bir anda kesintiye uğrayacağına, yaşadığı stresin biteceğine, bedeninin şifaya kavuşacağına, atılacak adımın ardından yeni bir proje için çalışmaya başlanacağına, yapılan işlerin kazanç getirmenin aksine zarara yol açacağına, yüzünün güleceğine, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına alamet etmektedir.

Rüyada kapı tutmak gördüyseniz:

  • Olayları anlamaya çalışmalısınız.

Rüyada kapı tutmak maddi anlamda zarar edeceğine, başka kimselere de yardım edeceğine, huzurunun ve keyfinin yerinde olacağına delalettir.

Rüyada kapıyı tutmak yaşanan memnuniyetsizliğin bir süre daha devam edeceğine ve bu süreç içinde iletişimde sorun yaşanacağına, düzenin bozulacağına, hayatı boyunca rahat yaşayacağına, hayırlı bir kişi ile dünyaevine gireceğine işarettir.

Rüyada sıcak bir el tutmak istediği gibi hareket edeceğine, elde avuçta olan malın mülkün bir sağlık sorunu için harcanacağına, maddi açıdan büyük zarar getirebilecek bir işle ilgili olarak bir adım atılacağına, telafisi olmayacak bir hata yapılabileceğine, özellikle kendisine yakın hissettiği bir kişiye kendi özel hayatı hakkında son derece özel bir sırrı anlatacağına yorulur.

Rüyada ölü balık tutmak hayatına renk, eğlence, neşe, geleceğine, başarılarının daim olacağına, savurgan bir hayat yaşayacağına, çocuk sahibi olacağına alamet eder.

Rüyada camdan düşen birini tutmak kendisine yardım eden kişiler sayesinde bu durumdan kurtulacağına, gerçekleştireceği büyük çapta bir çalışma ile çok sevineceğine, ancak önce kısa bir süre de olsa sıkıntı çekeceğine, sevdiği bir arkadaşla büyük bir iş ortaklığı kuracağına inanılır.

Rüyada sevgilini elini tutmak duyduğu üzüntülerin son bulacağına, hayatının en güzel duygularını yaşayacağına, yarattığı farklılığı kullanarak işlerini çok iyi bir noktaya getireceğine delalet etmektedir.

Rüyada bulanık derede balık tutmak istediği gibi yaşayacağına, az çalışarak çok gezeceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların biteceğine ve çocuklarla ilgili bir iş yapılacağına, bir süre iş bulmakta zorlanacağına ve bu nedenle çalışırken biriktirdiği parayı da harcayarak bitireceğine tabir olunur.

Rüyada ölünün eline tutmak evinden neşenin ve eğlencenin eksik olmayacağına, iş alanında atılım yapmakta gözü pek davranılacağına, korkusuz biri olarak şöhret edinileceğine, hayırlı bir kısmetle tanışacağına alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.