Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada işe alınmamak

Rüyada işe alınmamak

Rüyada işe alınmamak sorunlarından ve sıkıntılarından kısa zaman içinde kurtulacağına, sorun yaşanan kişiler ile aranın düzeltileceğine, mal mülk sahibi olunacağına, dostunu da düşman sayacağına ve yanlış kimselere değer vereceğine, bazen fakirlik görüleceğine, çalıştığı yerde ileri görüşlülüğü sayesinde iyi mevkilere geleceğine, çevresine karşı daima hoşgörü ve anlayış içinde davranacağına, rütbesinin ve gördüğü hürmetin artacağına, sevgiliye karşı olan hislerinin azalacağına, sorunlarla dolu özel hayatın nihayete ereceğine, alınacak kararların kişinin geleceğini baştan sona değiştireceğine ve risklerle dolu olsa da yeni kapıların kişiye bugüne dek beklediği tüm fırsatları sunacağına işarettir.

Rüyada işe alınmamak gördüyseniz:

  • Bazı kimselerin sizin hakkınızda yanlış izlenimler edinmeleri olasıdır.

Rüyada işe alınmamak herhangi önemli bir gelişmenin yaşanmayacağına, ne etse de yaptığı hatayı telafi edemeyeceğine, yaptığı hataları düşünerek bir kez daha yaşamamak için ders alarak, davranışlarını mantık süzgecinden geçireceğine yorulmaktadır.

Rüyada yeni alınmış ayakkabı görmek kısmetlerinin artacağına, hayatında olumlu değişiklikler meydana geleceğine, çok sayıda sorunla boğuşmak zorunda kalacağına, kötü, zor ve sıkıntılı günler geçireceğine delalet etmektedir.

Rüyada kaşlarının alınmış olduğunu görmek hastalıklardan ve kederlerden de uzak olacağına, iyileşeceğine, ferahlayacağına, uzun zamandan beri kendisini zorlayan borçlarını kapatacağına işaret eder.

Rüyada abdest alınan yeri görmek onu uyaracağına, yapılan bazı çalışmalar sayesinde büyük başarılar kazanılacağına, ele geçen kazancın artacağına, zahmetli bir işin hızlı ve kolay bir şekilde nihayete erdirileceğine, büyük başarılar elde edeceğine ve çok uzun zamandan beri hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde çok uğraş vermeden kavuşacağına işaret etmektedir.

Rüyada yeni alınmış çanta görmek gerçekleşmesi zamana bağlı bazı şeylere zengin olunması sayesinde kolayca gerçekleşeceğine, maddi ve manevi olarak sevineceğine ve rahata ereceğine, sevdikleri ile çok mutlu olacağına, çok büyük sorunlar yaşanacağına, üzüntülü ve sıkıntılı durumlara düşüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada yeni alınan ayakkabıyı kaybetmek büyük bir emek verilen aile işinde zarar edileceğine, deyim yerindeyse zirveye çıkartacak adımlar atacağına, hanesi içinde birlik ve beraberliğin hüküm süreceğine, duyulan üzüntü ve yardıma ihtiyacı olan insanlara Allah’ın izni ile en iyi şekilde yardım edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada kaş alınmasını görmek uzun tırnak aynı zamanda borç alınacağına ve geçim sıkıntısı çekileceğine, güvensizliğini yeneceğine, kendisini olumlu yönde telkin edeceğine ve bu sayede kalıcı olacak rızka ve mutluluğa kavuşacağına, üzücü olayların çok kısa zamanda unutulup yerini güzellikler ile geçen günlere bırakacağına alamet eder.

Rüyada kaşı alınmış erkek görmek umutsuzluğa ve geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, yapılan hatalar yüzünden çok büyük üzüntü duyulacağına, maddi ve manevi olarak bir sıkıntı çekileceğine, ruhunun iyileşmesi sayesinde bedeninin de şifa bulacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.