Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada iltifat işitmek

Rüyada iltifat işitmek

Rüyada iltifat işitmek evliliklerinde güven sorunu yaşanacağına, iyi ruh halinin bozulacağına, çok hayırlı ve güzel sonuçlar alacağına, maddi anlamda boşluğa düşüleceğine, işlerin günden güne daha da kötüleşeceğine, rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, Allah’ın kendisine pek çok lütuf sunacağına, kısmetinin ve şansının da açılması sayesinde her arzusunun yerine geleceğine, büyük kazançlar elde edeceğine, sıkıntılarından kurtulacağına, yeni bir şehre ya da ülkeye taşınacağına ve evleneceğine, iflas etmek üzere iken ortaya çıkan bir fırsatı değerlendirip alacağı yüklü bir miktar kredi ile işlerini düzeltmeye çalışacağına inanılır.

Rüyada iltifat işitmek gördüyseniz:

  • Meslektaşlarınızla yaşayabileceğiniz problemleri doğru yönetmeniz gerekiyor.

Rüyada iltifat işitmek sorunların hallolacağına, hayata karşı zayıf davranmayacağına, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine işarettir.

Rüyada iltifat edildiğini görmek geçim derdinin sona ereceğine, karşısına hayırlı bir kişinin çıkacağına, eğer hayırlı bir şey değilse sıkıntı çekeceğine, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine yorulmaktadır.

Rüyada güzel iltifatlar almak bilge ve kudretli kimselerle karşılaşılacağına, kısa süre içinde problemlerini bitireceğin ve sevdiği kişiler tarafından başka insanlara örnek olarak gösterileceğine, kararlar alacağına, yaşamına farklı bir yön vereceğine yorulur.

Rüyada bir erkekten iltifat almak işlerinde kısa bir süre içinde çok büyük kazanç sağlayacağına, kişinin bu zorlu süreci çok fazla bunalmadan, sakin bir ruh hali içinde atlatacağına, sevdiği bir kişinin yardım istemesi üzerine büyük bir yardımda bulunacağına işaret eder.

Rüyada bir erkeğin iltifat ettiğini görmek rakiplerine kızmasına ve onlarla arasına duvar örmesine sebep olan davranışları huy edineceğine, önündeki engelleri aşamayacağına, ancak yaşanacak bazı mali krizler yüzünden yakın bir zamanda sıkıntıya düşeceğine, elinin bolluk ve bereket göreceğine, yokluğunun çilesinin, zahmetinin ve hastalığının da son bulacağına işaret eder.

Rüyada iltifat almak iş hayatında başarılı olmaya, sıkıntıya düşenlerin yanında olacağına, kendisine hayallerinde en büyük desteğin aile üyelerinden geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada kıza iltifat etmek dünya malının da kendisinin bile hayal edemeyeceği kadar çoğalacağına, atılan adımlar ile yüzü güldürecek haberler alınacağına, işlerinin her geçen gün daha kötüleşeceğine delalet etmektedir.

Rüyada iltifat görmek ağız tadının ve sağlığının da bozulacağına, düzgün giden işlerin kötü sonuçlar vereceğine, anlaşmazlıkların tatlıya bağlanacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.