Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada hırsızın ayak izini görmek

Rüyada hırsızın ayak izini görmek

Rüyada hırsızın ayak izini görmek bir sebeple kısa süreli de olsa bir ayrılık yaşanacağına, çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına ve büyük bir üzüntü yaşayarak nerede hata yapıldığının düşünüleceğine, çok alıngan olacağı bir dönemin yaklaştığına, manevi ve ailevi sorunların gün geçtikçe büyüyeceğine, özellikle yakın çevresinden beklemediği olumsuz davranışlar görmesi yüzünden canının sıkılacağına, her geçen gün daha iyi gelişmeler yaşayacağına, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, yaşamı boyunca yaradının kendisiyle birlikte olacağına, maddi olanakların artacağına delalet eder.

Rüyada hırsızın ayak izini gördüyseniz:

  • Kısa bir yolculuk da söz konusu olabilir.

Rüyada hırsızın ayak izini görmek insanların takdirine mazhar olacağına, geçim derdi yaşayacağına, huzurlu günlerin geleceğine tabir olunur.

Rüyada kendi ayak izini görmek bir sebeple işlerinin yeteri kadar iyi olmayacağına, sıkıntıları atlatmak için türü yollar deneyeceğine, çalışmalarının dikkatleri üstüne çekmesi sonucu büyük miktarda paraya sahip olacağına, bir sebeple ailesi tarafından korunmasına rağmen sıkıntı çekeceğine alamet etmektedir.

Rüyada karnındaki bebeğin ayak izini görmek ruhen ve bedenen kendini çok daha iyi hissedeceğine, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, dünya nimetlerinin hiç birinden mahrum kalmayacağına işaret eder.

Rüyada ayak izini görmek ekonomik olarak zarar getirecek bir işe girileceğine, sağlıklıysa ömrünün hep sağlıklı olacağına, yaşamına çok daha kolay şekilde yön vereceğine alamet etmektedir.

Rüyada şeytanın ayak izini görmek toplum için faydalı işler yapacağına, makam ve kariyer sahibi olunacağına, günden günde daha fazla stres yapacağına ancak daha sonra bu dedikoduları ortaya atan insanları bularak kendilerini utandıracağına ve bu sayede kendisini feraha çıkarabileceğine delalettir.

Rüyada yılanın izini görmek yakın bir akrabadan kötü bir haber alınacağına, uykusuz geceler yaşanacağına, büyük bir ihanete uğranacağına, oturulan semtte çıkarılan bir dedikoduya malzeme olunacağına ve haklıyken haksız duruma düşüleceğine, hayallerindeki eve sahip olacağına, karşısına çıkan aksiliklere, zorluklara, sıkıntılara ve sorunlara göğüs gereceğine bu sayede işinde zafer elde edeceğine, deneyim kazanacağına delalettir.

Rüyada izin aldığını görmek ona kavuşmak için ettiği duaların kabul olacağına, sıkıntılı bir dönemden geçeceğine, hayatı içinde ister istemez bazı kritik durumlar ile karşılaşacağına, ev sahibi olunacağına, kazançların çok yüksek bir seviyeye geleceğine rivayet eder.

Rüyada iş yerinden izin almak sorunların atlatılacağına, hayatından nefret duygusunu atacağına, dostluk, barış, sevgi ve dayanışma içinde yaşamayı seçeceğine, müşteri portföyünün artacağına bunun da kendisine hem zenginlik hem de özgüven getireceğine işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments