Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada güneşin hiç batmadığını görmek

Rüyada güneşin hiç batmadığını görmek

Rüyada güneşin hiç batmadığını görmek makamını garantileyeceğine, aldığı bu önemli ve hayati karar sayesinden de hiçbir zaman pişman olmayacağına, maddi açıdan çok sorunlu bir döneme gireceğine, elinde olan parayı bir anda karşısına çıkan bir durumdan ötürü harcamak zorunda kalacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, ters giden olayların düzeleceğine, daha güzel bir hayat için adımlar atılacağına, kafa olarak daha rahat edileceğine, daha kararlı bir kişi olunacağına, Allah yolunda yapılacak işlere daha fazla ağırlık vereceğine, dualarını, sevaplarını ve tövbelerini eksik etmeyeceğine bu durumdan da büyük bir manevi huzur duyacağına, kazancındaki verimliliğin artacağına delalet eder.

Rüyada güneşin hiç batmadığını gördüyseniz:

  • Yeterki ilham eksik olmasın.

Rüyada güneşin hiç batmadığını görmek sevdiğini söyleyeceğine, onların yanındayken her anın doyasıya tadını çıkaracağına, sağlığının ve ağız tadının da yerine geleceğine, kazancının çoğalacağına, rahatının yerine geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada batan güneş görmek mal mülk sahibi olacağına, uzun yıllardan beri yapmak istediği şeyleri gerçekleştireceğine, hayal edilen herşeye kavuşulacağına, anne ve babanın tartışmasına tanık olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada güneşin doğup battığını görmek onlar sayesinde moral bulacağına, kardeşlerden birinin desteğinin alınacağına, zor bir işin altından sabrı sayesinde çıkacağına alamet eder.

Rüyada güneşin doğudan battığını görmek mutlu ve huzurlu bir aile kuracağına, vatanına ve milletine hayırlı evlatlar yetiştireceğine, sıkıntı çekmemesi sayesinde keyfinin yerinde kalacağına, gam ve keder çekmeyeceğine, dost sanılan kişilerin, düşman olduklarının anlaşılacağına işarettir.

Rüyada batmayan güneş görmek maddi ve manevi olarak büyük zararlara uğrayacağına, çok büyük sıkıntılar yaşayacağına, eline geçen bütün fırsatları titiz davranmasına rağmen boşa harcayacağına, üzüleceğine, çok para kazanacağına, sıkıntılarından ve üzüntülerinden kurtulacağına rivayet eder.

Rüyada güneşin tersten battığını görmek yaşanacak tatsız bir olaydan ötürü kalp kırıklığı yaşayacağına, çok büyük ve kazançlı çalışmalar elde edeceğine ancak daha sonra sıkıntılı bir döneme gireceğine, çok büyük zararlar edeceğine, çok daha büyük sorunlar yaşayacağına, çok sevdiği ve değer verdiği bazı çalışmalara gireceğine, çok uzun bir zamandan beri hiç görmediği ve çok özlediği bir kişi ile karşılaşacağına alamet eder.

Rüyada güneşin battığı yerden doğduğunu görmek sevdiği bazı kişilerden ihanet göreceğine, yaşanan sıkıntılı olaylardan ötürü kaçan keyfin geri geleceğine, kaderinin değişip, yüzünün güleceğine işaret eder.

Rüyada güneşin battığını görmek herkesten ileriye gideceğine, kendisine fayda getirecek işlere atılacağına, attığı her adım ile adından daha çok söz ettireceğine rivayet eder.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments