Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada göğe tırmanmak

Rüyada göğe tırmanmak

Rüyada göğe tırmanmak gönül kapılarını açacağına, sevdiği kişilerden her zaman destek göreceğine, işte başarılı adımlar atılacağına, tatsız durumlar yaşanacağına, karşısına kötü kişilerin çıkacağına, barışın ve sevgi ortamının yaşanacağına, insanların birbirine kenetleneceğine, alacağı destek sayesinde duygu dolu anlar yaşayacağına, aile hayatında çok kötü ve tartışma dolu günler geçireceğine işaret eder.

Rüyada göğe tırmanmak gördüyseniz:

  • Daha önceden pratikte olan fikir veya teklifler yeni durumla uyum sağlamıyor olabilir.

Rüyada göğe tırmanmak iç dünyasının güzelleşeceğine, atacağı her adımda daha çok kazanç elde edeceğine ve kendisine yüksek mevkilerde bir yer bulacağına, faydalı şeyler yapacağına, helal lokma yiyeceğine işaret eder.

Rüyada dik bir yamaca tırmanmak epey bir süreden beri inişli çıkışlı seyreden işlerin düzene gireceğine, hem de zengin biri olacağına, adım atılacak işte aile bireylerinden destek göreceğine delalet etmektedir.

Rüyada direğe tırmanmak bahtın açık olmasına, her daim bereketli işler yapacağına, onlar sayesinde kurtuluş yollarını bulacağına, hayallerini gerçekleştirme fırsatı elde edeceğine işaret etmektedir.

Rüyada arabayla dağa tırmanmak eşi tarafından yüceltileceğine, eş, dost ya da akrabanın verdiği sözlerin gerçekleşmeyeceğine, hayırlı olarak başlanan ve başta güzel giden bir olayda büyük bir talihsizlik yaşanacağına, dualarının ve hayallerinin Allah katında karşılık bulacağına alamet etmektedir.

Rüyada çam ağacına tırmanmak çok büyük ve sıkıntılı olaylar ile karşılaşılacağına, yaşanan kırgınlıkların sona ereceğine, kazanılan ama henüz ele geçmeyen paraya tabir olunur.

Rüyada beyaz tepeye tırmanmak yeni bir iş hayatına sahip olunacağına, sahip olacağı malın faazlalığına, rahatlık sıhhat ve huzur içinde olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada demir merdivene tırmanmak çok iyi mevkilere gelmesinde kendisine bir basamak olacağına, kararları alacak ve son sözü söyleyecek kimse konumuna geleceğine, umutsuzluğa kapıldığı bir anda müjdeli haberler alarak moralinin eskisinden daha iyi olacağına delalet etmektedir.

Rüyada iple tırmanmak yaptığı işlerle çok ses etireceğine, eşlerin muhabbetinin artacağına, girdiği bütün işlerde ferahlığa kavuşacağına işarettir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments