Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada genç bir kadın görmek

Rüyada genç bir kadın görmek

Rüyada genç bir kadın görmek omuzlarındaki ağırlıktan kurtulmanın yollarını bulacağına, kendisine külfet ve ayak bağı olan kişilerden uzaklaşacağına, ağız tadına, neşeye, keyfe ve zenginliğe kavuşacağına, eğlenceli ve hoş günler geçireceğine, eline yeni fırsatların geçeceğine, işlerinin açılacağına, sevdiklerinin kendisini terk edeceğine, eline geçen büyük ve hayırlı işler sayesinde çok kazanç elde edeceğine, kendisine uygun bazı projelere girerek uzun bir zaman boyunca kendisine yarar sağlayacak kişiler ile tanışacağına, deyim yerindeyse çevresinden yükselecek çatlak seslere taviz vermeyeceğine, sonradan da haksız olduğunu göreceğine, üzüleceğine, pişman olacağına, evinde maddi konular nedeni ile sorunların ve anlaşmazlıkların çıkmayacağına, problemlerini çözeceğine, içine düştüğü zor durumdan kurtulacağına inanılır.

Rüyada genç bir kadın gördüyseniz:

  • Hayatınızın istediğiniz gibi ilerlemeyen veya beklentilerinizi karşılamayan bölümlerinde bazı değişiklikler yapmanız gerektiğini fark edebilirsiniz.

Rüyada genç ve güzel kadın görmek mutluluk ve sevinç dolu olaylar yaşanacağına, doğa, yaşam, ailesi ve sevdikleri ile büyük bir uyum içinde olacağına, çok büyük ve güzel atılımlar gerçekleştireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada genç bir kadınla evlenmek eline geçen paranın büyük bir kısmını kaybedeceğine, sorunlu bir kişi ile muhatap olmak zorunda kalacağına, insanlar tarafından komik bulunan ve küçümsenen hayallerini gerçekleştirmeyi bileceğine, tükettiği nefes ve para ile kalacağına delalet eder.

Rüyada ölü genç kadın görmek alın teri ve namusu ile çalışarak helal yaşayacağına, iş hayatının çok sıkıntılı ve zor bir hal alacağına, sıkıntılarından ve sorunlarından kurtulup borçlarını rahat bir şekilde ödeyeceğine inanılır.

Rüyada genç güzel kadın görmek kaybettiği maddi kayıpların eksiksiz şekilde karşılanacağına ve refah düzeyinin eskisinden de iyi hale geleceğine, dünyevi olandan ayrılıp ahirete yönelmesine, verilen bir sözün yerine getirileceğine rivayet eder.

Rüyada hamile genç kadın görmek zor ve çok sıkıntılı durumlar yaşayacağına, rüyayı gören kişinin, büyük bir emek vererek ve çok büyük azim göstererek başarıya ulaşacağına, uğradığı zararın yakın bir zamanda telafi edileceğine, rütbesinin artacağına, siparişlerinin çoğalacağına, galibiyetlerinin artacağına, ticaret dünyasında adının yayılacağına, yaptığı işin kalitesi sayesinde herkesin rağbet ettiği ve işini yaptırmak isteyen kimse konumuna geleceğine inanılır.

Rüyada güzel genç kadın görmek iş hayatında çok iyi bir atılım yapılacağına, aile hayatında yaşanan sorunların yavaş yavaş unutulacağına, özel hayatının renkleneceğine delalet etmektedir.

Rüyada genç bir kadını yaşlanmış görmek işle ve güçle arası iyi olmayan birinin yola getirileceğine ve aile ile ilişkilerin daha iyi bir hal alacağına, elindeki diğer işleri de kaybedebileceğine, aile içinde tartışmaların baş göstereceğine, uzun zaman önce ortaklık kurulmuş birinden çok büyük bir ihanet görerek çok yüklü miktarda maddi ve manevi zarar uğranacağına tabir olunur.

Rüyada genç kadın görmek iş hayatı içinde çok tartışma yaşayacağına, elinde avucunda kalan bir miktar para ile yeni bir işe gireceğine, yeni işlerin geleceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments