Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada evli olmadığı halde hamile olmak

Rüyada evli olmadığı halde hamile olmak

Rüyada evli olmadığı halde hamile olmak eşi ve çocukları ile çıkacağı bir yolculuktan güzel haberlerle döneceğine, sağlıkla ilgili olarak önemli bir karar vereceğine, çok mutlu olacağına, sıkıntılarını ortadan kaldıracağına, eline geçen imkânlar sayesinde çok istediği şeylere yakın zaman içinde kavuşacağına ve uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine, kısmetlerinden olacağına, sıkıntıların bazı hastalıklara sebep olacağına, sağlığının da bozulacağına, zor bir işle ilgili olarak önemli bir sınav vereceğine, kısa süreli de olsa rahat bir hayat yaşanacağına, var olan borçların kapatılıp zararların giderileceğine alamet eder.

Rüyada evli olmadığı halde hamile olmak gördüyseniz:

  • Detayları kaçırmamanız durumunda kazançlı durumlar ortaya çıkabilir.

Rüyada evli olmadığı halde hamile olduğunu görmek sıkıntılarından ve sorunlarından kendi çabası ile kurtulup çok mutlu olacağına, eski konuların tekrardan gündeme geleceğine, eşlerin arasının bozulmasına sebep olacağına yorulur.

Rüyada evli olmadığı halde hamile olmak yaşam içinde karşılaşılan problemlerin biteceğine ve çok hayırlı bir kısmet ile hayırlı bir birliktelik yaşanacağına, kişinin karşısına her zaman hayatında kalacak kimseler çıkacağına, malının ve parasının ziyan olacağına işaret eder.

Rüyada evli olmadığı halde bebek emzirmek yanlış işler yapacağına, yapılan işlerin hayırlı sonuçlar getireceğine, diplomalı ya da üniversiteli olmamış olmasının başarısına engel olamayacağını göstererek alaylı olacağına alamet etmektedir.

Rüyada evli olmadığı halde çocuğu olmak yalan söylemeyeceğine, gönlünün ferahlayacağına, seven, mutlu ve huzurlu biri olacağına yorulmaktadır.

Rüyada evli olmadığı halde bebeği olduğunu görmek isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, aile hayatı ile ilgili olarak alacağı kötü haberlerden ötürü kendisini işlerine veremeyeceğine, neredeyse rahatsız olacağı bir duruma geleceğine ve hiç görmediği kadar büyük ve ağır bir sorun ile karşılaşacağına, yarar getirecek bir çalışmaya ortaklık edileceğine ve zorlukların aşılacağına inanılır.

Rüyada evli olmadığı halde evli olduğunu görmek çok huzurlu bir duruma geleceğine, çok büyük çalışmalara girileceğine, deneyimleri ile yeni personellere yön vereceğine, kendisi ile birlikte birçok insan için ekmek kapısı olacak bir işe gireceğine ve mutlu ve huzurlu bir aile yaşantısına sahip olacağına işaret eder.

Rüyada sevgilisi olmadığı halde sevgili görmek uzun zamandan beri istenen ve çok büyük getirisi olacak bir şeye kavuşulacağına, aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, rüya sahibinin ettiği duaların ve tuttuğu dileklerin karşılık bularak hayallerinin de gerçekleşeceğine, bir sebeple işsiz kalınacağına alamet etmektedir.

Rüyada bebeği olmadığı halde bebek emzirmek çok büyük ve başarılı birkaç hamle ile çok daha hayırlı bir yola gireceğine, kendisini çok iyi yerlere götürecek bazı adımlar atacağına ve işlerini gün geçtikçe daha da büyüteceğine, hayırlı bir kısmet ile evlilik yoluna gireceğine inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments