Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada evli bir çiftin düğününü görmek

Rüyada evli bir çiftin düğününü görmek

Rüyada evli bir çiftin düğününü görmek sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, iş konusunda  destek olunan bir kişiden ihanet görüleceğine, elinin bollaşacağına, işlerine bereket geleceğine, kısaysa da ömrün kısa süreceğine, fakirlikten kurtularak feraha kavuşacağına aynı zamanda tez vakitte maddi durumunun iyileşeceğine, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine, uzun zamandan beri hayal edilen ve neredeyse gerçekleştirilmek üzere olan şeylerin yarıda kalacağına, aile bireyleri arasında tatsız durumların yaşanacağına, çok büyük maddi sorunların yakın bir zamanda işleri çok kötü etkileyeceğine, hayırlı bir çalışmanın ortaya konulması sayesinde büyük ses getirileceğine yorulmaktadır.

Rüyada evli bir çiftin düğününü gördüyseniz:

  • Kendi kararlarınızı kendiniz almalı, fikirlerinize veya kararlarınıza sahip çıkmalı ya da kendi yönünüzü kendiniz belirlemelisiniz.

Rüyada evli bir çiftin düğününü görmek olumlu ve güzel gelişmeler yaşayacağına, saygın biri olacağına, hayallerinin kısa süre içinde gerçekleşeceğine inanılır.

Rüyada yeni evli çift görmek yaptığı kötülüklerin cezasını çekmesi için elinden gelen herşeyi yapacağına, İslam inancına paralel bir hayat sürdürüleceğine, sermayesinin boşa gideceğine, maddi zarara uğrayacağına işarettir.

Rüyada evli çiftin tekrar evlendiğini görmek yeni bir ilişkiye başlamaya, hastalıkların yakınına uğramayacağına, sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine inanılır.

Rüyada evli bir çiftin boşandığını görmek Allah yolunda büyük ve güzel işler yapacağına, içinin rahatlayacağına, canının sağ olacağına, malının ve parasının kendisi için fazlaca yerinde olacağına ve huzurlu bir yaşam süreceğine delalet etmektedir.

Rüyada evli çift görmek hoş muhabbette olacağına, ön plana çıkacağına, rakiplerine ve düşmanlarına karşı büyük atılımlar yapacağına, ilerleyeceğine, bir sebeple kendisini çok kötü hissedeceğine işaret etmektedir.

Rüyada evli bir çiftin tekrar evlendiğini görmek sorunlarını yakın bir zaman içinde çözeceğine, uzun zamandan beri beklediği bir haberin olumlu olarak geleceğine ve çok büyük rahatlık sağlayacağına, sıkıntıların sona ereceğine, dertlerin, kederlerin ve üzüntülerin geride kalacağına yorulur.

Rüyada kavga eden evli çift görmek ağır konuşmaları yüzünden bazı dostlarını kıracağına, tüm parasını kaybedeceğine, düşmanların sevineceği olayların yaşanacağına tabir olunur.

Rüyada evli çifti tekrar evlenirken görmek hastalıklardan kurtularak çok daha kuvvetli bir şekilde yaşama devam edileceğine, kazanılacak başarılar ile insanların çok konuştuğu ve takip ettiği bir kişi olunacağına, başka kişilere iş olanağı sağlayacak bir projeye girileceğine ve haneye bolluk ve bereket dolacağına işaret etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments