Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada ev içinde ev görmek

Rüyada ev içinde ev görmek

Rüyada ev içinde ev görmek sıkıntıların ve sorunların çözüme kavuşacağına, ne yazık ki sonunda da muvaffak olamayacağına, elde buluna paranın olmadık bir işte harcanacağına, ancak daha sonra bu durumun sona ereceğine, yakın bir arkadaş tarafından yarı yolda bırakılacağına, kötü niyetli bir kişinin çıkaracağı bir dedikodu ile uğraşılacağına ve manevi olarak sıkıntılı bir dönem geçirileceğine, sağlığının yerine geleceğine, kişinin ihtiyacı olan çarelere, çözümlere ve şifaya da kavuşacağına, hayalkırıklığı duyacağına, kalbini sıkan durumların ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada ev içinde ev gördüyseniz:

  • Anlamsız bulabileceğiniz önerileri, teklifleri veya yorumları olan kişilerle karşılaşabilirsiniz.

Rüyada ev içinde böcek görmek girdiği işlerde istediği başarıyı elde edeceğine, ticarette rakiplerine karşı zafer kazanacağına, parasal ve ruhsal olarak çok iyi olunacağına, tersliklere ve aksiliklere sebebiyet vereceğine yorulmaktadır.

Rüyada ormanın içinde ev görmek yarınlarına inanacağına, şansının bahtının açılacağına, ağız tadının ve sağlığının da yerine geleceğine inanılır.

Rüyada evi toz içinde görmek zor durumlardan çabucak sıyrılacağına, maddi açıdan zarar verecek ve sonrasında insanlar arasındaki saygınlığı zedeleyecek bir sorun yaşanacağına, üzüntülerinin sona ereceğine ve hayatının geri kalanında şansının ve bahtının açık olacağına delalettir.

Rüyada yeşillik içinde bir ev görmek herkesin dikkatinin çekileceğine, dost ya da akrabalardan birinin yapacağı bir hatanın telafi edilmesi için bazı adımlar atılacağına, üzüleceğine, pişman olacağına işarettir.

Rüyada ev içinde deprem görmek işlerini yoluna koymayı başaracağına, maddi açıdan güçsüz bir döneme girileceğine, deyim yerindeyse hevesin kursakta kalacağına, bundan sonra yapılacak çalışmalarda daha çok kişinin desteğinin alınacağına tabir olunur.

Rüyada göl içinde ev görmek kazançlarının gittikçe azalacağına, kazançtan yana kara geçeceğine, hastalıklardan ve sıkıntılardan uzak kalınacağına tabir olunur.

Rüyada suyun içinde ev görmek muhabbetlerinin çok daha tatlı dille devam edeceğine, ekonomik durumun her geçen gün çok daha güçlü hale geleceğine, lüks tüketimin daha rahat yapılacağına, çalışmalarının bereketli bir şekilde ilerleyeceğine alamet eder.

Rüyada ev içinde olmak alacağı bazı kötü haberler yüzünden üzüleceğine, kendisi paralayacağına, büyük zorluklar yaşayacağına, sağlık sorunları varsa düzeleceğine inanılır.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments