Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada erkek babası olduğunu görmek

Rüyada erkek babası olduğunu görmek

Rüyada erkek babası olduğunu görmek maddi anlamda güçlü bir kişi haline geleceğine ve istediği gibi yaşama lüksüne sahip olacağına, iyi giden hayatının bir anda bozulacağına, çekilen bir çilenin maddi olarak büyük bir zarar verdikten sonra sona ereceğine, elindeki avucundaki her şeyi kaybedeceğine, büyük adımlar atılacağına, yakın arkadaşlarından birinin teklifiyle katılacağı bir organizasyon veya toplantıda yalancı, düzenbaz insanlarla tanışarak yanlış işlere girişeceğine, hayatı içinde sürekli bir eşitlik ve denge olacağına, kem gözlü insanların uzaklaşacağına alamet eder.

Rüyada erkek babası olduğunu gördüyseniz:

  • Aslında karlı sonuçlar doğurmasına rağmen, size sıkıcı gelen, ilham vermeyen veya rutine bağlamış bazı iş, oluşum veya çalışmayı rafa kaldırma ya da köklü değişiklikler yapma kararı alabilirsiniz.

Rüyada erkek arkadaşın babasını görmek tüm evlatlarının da kendisi için çok hayırlı olacağına, rahatının, sağlığının ve moralinin de yerine geleceğine, hiçbir şartta ve koşulda dinini ve ahlakını boşlamayacağına delalet eder.

Rüyada sevdiği erkeğin babasını görmek uzun süre boyunca kendisini işine adadığı için sorunlu bir hayat yaşayacağına, iş hayatında yeni ve büyük atılımlar gerçekleştirileceğine, bir sebeple büyük bir sıkıntı yaşayacağına, çok büyük bir hata yaptığını anlayacağına ve bu hatayı düzeltmek için gece gündüz demeden kendisini yıpratarak çok büyük çaba göstereceğine tabir olunur.

Rüyada babanın erkek çocuğu olduğunu görmek haksızlık yaşanacak bir olayla karşılaşılacağına, çok iyi paralar kazanılacağına, çok büyük fırsatları kaçıracağına rivayet etmektedir.

Rüyada babanın erkeklik organını görmek çok tahsilli bir kişi olacağına, yüzünün güleceğine, işlerinin rast gideceğine, hayatının kolaylaşacağına, sıkıntıya düştüğü anlarda hemen herkesin yardıma koştuğuna, maddi ve manevi açıdan hiçbir sıkıntı çekmeyeceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkek çocuğu babası olmak başarıyla geleceğine, parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına, aile bireylerinin birbirine kenetleneceğine, yaptığı şeyden ötürü hem çok büyük bir üzüntü duyacağına inanılır.

Rüyada baba ve erkek kardeş görmek ticaretin büyüyeceğine, rüya sahibinin geçim derdinin biteceğine, borçlarının da kapanacağına, sıkıntı ardından huzurlu ve mutlu günlere, büyük üzüntüler yaşayacağına ve sıkıntılı bir dönem geçireceğine işaret eder.

Rüyada erkek arkadaşının babasıyla tanışmak borcunun da hafifleyeceğine, tüm zamanını bu hayaline adayacağına ve bu sayede çok büyük bir kazanç sağlayacak işlere girileceğine, bolluk getirecek bir döneme girileceğine delalet etmektedir.

Rüyada erkek bebek babası olmak iş hayatında rüya sahibinin çok kazançlı çalışmalar gerçekleştireceğine, rahat bir hayatı olacağına, emeklerinin karşılığını göreceğine, çok iyi bir çevreye sahip olunacağına, işlerin yoluna gireceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments