Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada el parmaklarının çoğaldığını görmek

Rüyada el parmaklarının çoğaldığını görmek

Rüyada el parmaklarının çoğaldığını görmek anlaşmazlıkların ve kavgaların son bulacağına, ticaretin düzene gireceğine ve kazançlı şekilde ilerleyeceğine, rüyayı gören kişinin yaptığı işte elde ettiği karın da katlanarak çoğalacağına, Allah tarafından bolluk ile mükâfatlandırılacağına, maddi sorunlar yüzünden eşlerin birbirlerine düşeceklerine, uzun zamandan beri üzerinde fikir birliği edilmiş bir konuda kötü bir haber geleceğine ve kurulmuş olan bir hanenin gösterilen acelecilik yüzünden yıkılacağına, kendisini mutsuz edeceğine, yeni projeler için kaynak elde edeceğine, iş konusunda zarar görülecek bir döneme girileceğine, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine alamet etmektedir.

Rüyada el parmaklarının çoğaldığını gördüyseniz:

  • Maddi başlıklı konuları, ekonomik durumunuzu, duygusal ilişkilerinizi ya da iş hayatınızı ilgilendiren alanlarda pek çok seçeneğiniz olabilir.

Rüyada el parmaklarının çoğaldığını görmek çok güzel ve hayırlı günler geçireceğine, maddi ve manevi olarak çok büyük tatmin sağlayacak bir mevkiye terfi alınacağına, herkesin sevdiği, saydığı ve tanıdığı biri olacağına, mal mülk edineceğine işaret eder.

Rüyada ayak parmağının çoğaldığını görmek çok uzun zaman boyunca büyük zarar veren borçların sona erdirileceğine, maddi konularda destek olacak bir ortak bulunacağına, variyet sahibi olacağına, kazancını birkaç kat arttırıp hayallerindeki eve sahip olacağına yorulur.

Rüyada parmaklarının çoğaldığını görmek sıkıntılarından kurtulacağına, ancak hiç beklemediği bir anda karşısına çıkabilecek bir olaya karşı çok dikkatli olması gerektiğine, eğer önlem almazsa çok kötü ve istenmeyen durumlara düşeceğine, iş hayatında ya da aile hayatında içine düştüğü sıkıntılardan sevdiği kişilerin edeceği dualar sayesinde kurtulacağına, üzücü olaylar yaşanmasından dolayı meydana gelen ruhsal bütün sıkıntıların son bulacağına delalet eder.

Rüyada ayak parmaklarının çoğaldığını görmek hayatı baştan aşağı değiştireceğine, sevilen kişiler ile mutlu olunacağına, uzun zamandan beri canını sıkan durumların düzeleceğine ve aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşanacağına, yöneticilerinse bolluk, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada suyun çoğaldığını görmek işinden ve parasından olacağına, karamsar ruh halinden kurtulacağına, umutsuzluklarını geride bırakacağına, kötü duygularını yeneceğine, güzel giden bir ilişkinin bozulacağına, haksız kazanç sağlayan bir kişi yüzünden başın belaya gireceğine delalet eder.

Rüyada dişlerinin çoğaldığını görmek tüm özlemini gidereceğine ve çok mutlu olacağına, tahliye gibi sevindirici haberlerin yakın zamanda geleceğine, düşmanların yenilgiye uğratılacağına yorulur.

Rüyada saçların çoğaldığını görmek bazı operasyonlar geçireceğine, sorunlarını ve sıkıntılarını bu sayede herhangi bir sorun yaşamadan yakın bir zaman içinde tek başına çözeceğine ve ileride çok iyi işlere imza atacağına, kurtuluşa ereceğine, Allah’ın lütufları ile karşılaşacağına işaret eder.

Rüyada su kaplumbağasının çoğaldığını görmek gülen yüzünün solmasına ve gözündeki ışığın sönmesine neden olacağına, büyük üzüntülerin ve sorunların rüyayı gören kişinin iş hayatına kötü bir şekilde etki edeceğine, gönlünün ferahlayacağına işaret eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Yakup

Ruyamda. Sol elim 5 parmak ama yarısı yok kanlı.
Sağ elim 7 parmaktı oda kanlıydı yarımdı