Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada düğün yapamamak

Rüyada düğün yapamamak

Rüyada düğün yapamamak daha iyi mağazalardan giyineceğine, sorunlarından yakın bir zaman içinde kurtulacağına, ancak bazı kişilerin bu başarıya gölge düşürmek için çaba göstereceklerine ve şimdi olmasa bile yakın bir zamanda kötü bir durumla karşılaşılabileceğine, sıkıntıların son bulacağına, uğradığı zararın telafi edileceğine ve büyük başarılar kazanacağına, işlerin çok kısmetsiz ve bereketsiz olacağına, önayak olan kişilerin yardımıyla dünyaevine girileceğine, yaşadığı aksiliklerin ortadan kalkacağına yorulur.

Rüyada düğün yapamamak gördüyseniz:

  • Dost kabul ettiğiniz birisinin kendi çıkarı söz konusu olunca size karşı farklı davrandığını görerek üzülebilirsiniz.

Rüyada düğünde tatlı görmek işlerin sürekli büyüyeceğine, sıkıntılardan kurtuluşa erileceğine, eğitimle ilgili olarak bir sıkıntı yaşanacağına, sağlığın bozulma noktasına geleceğine işaret etmektedir.

Rüyada kendi düğün davetiyesini dağıtmak pişman olacağı şeyler yapacağına, bir sebeple çok büyük zararlar edeceğine, her zaman ailesinin dualarını alarak yaşayacağına delalet eder.

Rüyada birinin düğüne gittiğini görmek yeni insanlarla tanışıp yeni kararlar vereceğine, kazancını birkaç kat arttıracağına, özellikle ailesi ile kavga eden kişinin bundan sonra da akrabaları ile arasındaki ilişkiyi düzeltemeyeceğine, doğruluktan ve hak yolundan da sapmayacağına tabir olunur.

Rüyada ölen birini düğünde görmek dilediği gibi harcama yapacağına, borçlanmadan, sıkışmadan, eğlence ve sefa içinde yaşayacağına, istediği evde oturacağına, istediği arabaya bineceğine, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, kırgınlık yaşanacağına, maddi ve manevi açıdan zarara düşüleceğine, sorunların günden güne artacağına alamet eder.

Rüyada kuzen düğünü görmek iş dünyasındaki bazı kişilerin dışlaması ile karşılaşılacağına, iş hayatının bazı büyük kişilerinin dikkatini çekeceğine, sorunların ve sıkıntıların yakın bir zaman içinde sona ereceğine, güzel haberlerin alınacağına delalettir.

Rüyada birinin düğünde oynadığını görmek müjdeli haberler alacağına, sürpriz gelişmelerle karşılaşacağına, sevdiği kişiyle yeni bir başlangıç yaparak yeni bir hayata merhaba diyeceğine, rakiplerin yenilgiye uğratılacağına, sıkıntıların ve sorunların biteceğine, maddi ve manevi olarak çok iyi bir duruma gelineceğine yorulur.

Rüyada çalgısız düğüne gitmek karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, yanlış kararlar vereceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına, başarı için yılmadan çalışılacağına, bir süre hayattan aldığı zevki alamayacağına rivayet etmektedir.

Rüyada kızının düğününü görmek maddi açıdan büyük bir ferahlama yaşanacağına, olumlu gelişmeler yaşayacağına ve hayatında sürpriz olacak olaylar meydana geleceğine, zor zamanların geride kalacağına ve sağlık sorunlarının kısa süre içinde tedavi edileceğine delalet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.