Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada dişinde maydanoz görmek

Rüyada dişinde maydanoz görmek

Rüyada dişinde maydanoz görmek elinden gelen herşeyi yapmasına rağmen ancak işi bilen birinin destek vermesi ile sorunlardan kurtulacağına, işlerinin hal yoluna gireceğine, talihinin günden güne açılacağına ve çok daha iyi işlere gireceğine, yeni arkadaşlıklar kurulmasına ve bekar kişiler için zengin ve sorumluluk sahibi kimselerle tanışılacağına, yapılan çalışmalardan ötürü çok zor ve kötü zamanlar yaşayacağına, çektiği zorlukların biteceğine, huzur ve rahatlık sağlayacak bir ortam içinde bir yuva kurulacağına, stres ve sinirden uzak durulacağına, işlerin hayırlı bir şekilde sona ereceğine, tövbelerinin Allah’a ulaşacağına inanılır.

Rüyada dişinde maydanoz gördüyseniz:

  • En detaycı veya yetkili mercii bile çalışmalarınızı ayakta alkışlayabilir.

Rüyada dişinde maydanoz görmek başarıyla geleceğine, hatalarını fark edeceğine ve onları tekrar etmemek için kesin bir karar alacağına, yaşamında aksiliklerden, hastalıklardan ve kazalardan uzak, sevdikleri ile mutlu bir geleceğe sahip olacağına işaret eder.

Rüyada maydanoz ve marul görmek işlerin düzeleceğine, zarar edilen işlerin yakında telafi edileceğine, maddi konularda hiç olmadığı kadar kötü bir duruma düşeceğine, sevdiği kişilerle uzun süreli bir ayrılık yaşayacağına delalet eder.

Rüyada birine maydanoz vermek sevilmeyen bir kimseden borç alınacağına, aile bireyleri ile birlikte girilecek bir iş sayesinde çok iyi bir konuma gelineceğine ve kırılan kişilerin barıştırılmasında önayak olunacağına, kişinin başında dönüp duran uğursuzluğun, kara bulutların ve melanetin dağılacağına, hayırlı günlerin geleceğine işarettir.

Rüyada taze maydanoz görmek uğranılan zararın paylaşılacağına, bir sebeple alınteri dökerek elde ettiği kazancı kaybedeceğine, birlikte çok büyük bir çalışma ya da bir proje ortaya konulacağına yorulur.

Rüyada nane maydanoz ekmek elinde bulunan parayı da bu şekilde harcayacağına, yaptığı işlerde her zaman zirveye oynayacağına, etrafındaki insanları şaşırtacak bazı kararlar vereceğine, hayatında kolaylıkların meydana geleceğine delalet etmektedir.

Rüyada tarlada maydanoz görmek yakın zaman içinde büyük maddi kazanç elde edileceğine, orada ihtiyacı olan huzuru, sakinliği ve mutluluğu yakalayacağına, maddi olarak büyük bir zarar görüleceğine, hayırlı başlayan bir işin çok büyük sıkıntı verecek ve sorun yaratacak bir duruma geleceğine, büyük bir başarısızlık yaşanacağına işaret eder.

Rüyada marul maydanoz görmek eline geçen kazancı hayal ettiği projeler için harcayacağına, kendisini çok değerli, güzel (yakışıklı) ve önemli hissedeceğine, ortaya çıkan bazı sorunların ortadan kalkacağına, yapılan hataların telafi edileceğine alamet eder.

Rüyada maydanoz almak mesleğinde atılım yapacağına, evinden neşenin ve eğlencenin eksik olmayacağına, kabuslarla dolu geceler geçireceğine, karşısına çıkan kötü bir kişi yüzünden çok üzüleceğine, yanlış kararlar vereceğine, girdiği işlerde zarara uğrayacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments