Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada davetsiz misafirliğe gitmek

Rüyada davetsiz misafirliğe gitmek

Rüyada davetsiz misafirliğe gitmek borçlanacağına, hastalanacağına ya da talihsiz olaylar yaşayacağına fakat gerçekleri ailesi üzülmesin diye başta ailesi olmak üzere sonrada akrabalarından ve komşularından gizleyeceğine, büyük umutlarla girilen bir işin sorunlarla devam edeceğine ve endişeli bir bekleyişin başlayacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, erkeğin kendi organını ellediğini görmesi ise, elinden yüklü bir miktar para ya da mal çıkacağına, hayattakiler için de iyilik yapmayı kendisine görev edinen biri olunacağına, iyi bir kariyer edineceğine bu sayede herkes tarafından takdir edilen ve çok konuşulan kişi olmayı başaracağına, yalnız kalınacağına, işle ilgili olarak bir zarar yaşanacağına inanılır.

Rüyada davetsiz misafirliğe gitmek gördüyseniz:

  • Kendinizle ilgili temel esasları irdeleyebilirsiniz.

Rüyada davetsiz misafirliğe gitmek isteklerinin erteleneceğine, kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, düşüncelerini yanlış şekilde aktarması nedeniyle istenmeyen konuşmalar yapmak zorunda kalacağına delalettir.

Rüyada davetsiz misafir olmak şanssızlık ve kısmetsizlik yaşayacağına, üzüleceğine, borçlarının azalacağına, hayatı boyunca hep yeni birşeyler daha öğrenmenin çabasında olacağına tabir olunur.

Rüyada davetsiz düğüne gitmek sevdiklerine kavuşacağına, bazı zevklerinden geri kalacağına, konforunu ve rahatını yitireceğine, isteklerine kavuşacağına alamet eder.

Rüyada tanımadığın birine misafirliğe gitmek yaşanan güzel şeyler sayesinde sevineceğine, borçlarını ödemediği için haciz problemleriyle karşılaşacağına, bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına ve sadece kendi yüreğinin sesini dinleyeceğine delalettir.

Rüyada kalabalık misafirliğe gitmek kazandığı paranın bereketinin olmayacağına, iyi, hayırlı bir evlat olacağına, eş ve çocuk sıcaklığını tadacağına işaret etmektedir.

Rüyada başka bir eve misafir gitmek pis yollara gireceğine ve fesat kişilerle söz birliği edip, onların gittiği yolu izleyerek kazanç elde edeceğine ve sonradan da insanlara karşı rezil olacağına, işlerindeki karın artacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine ve kısa süre içinde çok beklenen bir terfinin alınacağına delalet eder.

Rüyada eve misafirliğe gitmek çok hayırlı işlere atılacağına ve yaptığı işlerde her zaman çok büyük başarılar göstereceğine, çıkan bazı dedikodular yüzünden kötüye giden evliliğin düze çıkması için uzun uğraşlar verileceğine  ve büyük bir sabır göstererek zora girmiş bir işin yoluna sokulacağına, çok yükseleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada eski sevgiliye misafirliğe gitmek Allah’ın kendisine nasip ettikleri sayesinde ne kadar ayrıcalıklı olduğunun farkına varacağına ve bunun keyfini süreceğine, bir birlikteliğin sona ereceğine, el üstünde tutulan birisiyken kıymetin yitirileceğine, haksızlığa uğranacağına, evinden bereketin hiç eksik olmayacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.