Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada dar havuzda yüzmek

Rüyada dar havuzda yüzmek

Rüyada dar havuzda yüzmek uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına, aile bireyleri sayesinde işlerinin açılacağına, hayat içerisinde daha iyi ve daha güçlü olunduğunu hissettireceğine, karşılaşılan kötü bir durum karşısında moral ve motivasyon sağlayacağına, aile hayatında çok büyük bir huzurun hüküm süreceğine, haneye bolluk ve bereketin dolacağına, sevdiği kişilerin verdiği destek ile hayırlı bazı çalışmalar yapacağına ve yardıma muhtaç insanları çok sevindireceğine, gelişeceğine, hayırlı rızık, kazanç ve şifa kapılarına ulaşacağına, sorunlu bir dönemin başlayacağına, aralarındaki ağız tadının bozulacağına tabir olunur.

Rüyada dar havuzda yüzmek gördüyseniz:

  • Bazı işlerin yeniden yapılması gerekebilir ya da yeniden yapılması gerektiği söylenen şeylerin yeniden yapılmasına gerek olmayabilir.

Rüyada dar havuzda yüzmek gayrimenkul işine girerek zenginliğini arttıracağına, kısmetin ve bereketin hüküm süreceğine, aksiliklerin ortadan kaldırılacağına delalet etmektedir.

Rüyada havuza atlamak yüzmek istenmeyen olayların olacağına, büyük tatsızlıklar ile karşılaşılacağına, hayat içerisinde kırılgan bir duruma gelineceğine, dedikoduların ve karalamaların son bulacağına, kısa vadede yüklü miktarda kazanç getirecek çalışmalara girileceğine, sevdiği kişiler ile mutlu olacağına alamet etmektedir.

Rüyada yeşil havuzda yüzmek hayır getirecek noktalara gelineceğine, güzel olaylarla karşılaşılacağına, geçim derdi olmadan rahatlık içinde yaşayacağına ve hayatından razı geleceğine, arkadaşlarından, dostlarından, akrabalarından ve komşularından destek bekleyeceğine alamet eder.

Rüyada deniz ve havuzda yüzmek can sıkıntısının geçeceğine, hayırlı bir iş için aile büyükleri ile biraraya gelineceğine ve zararlı bir kişi ile yaşanan bir tartışmadan galip çıkılacağına, umut beslediği ve medet umduğu yerlerden de zarar göreceğine, Allah’ın izniyle bol nimetlerle nasipleneceğine tabir olunur.

Rüyada mayo giyip havuzda yüzmek hayat boyu desteği olacağına, epey zamandan beri üzerinde kafa yorulan bir çalışmanın kısa süre içinde hayat geçirileceğine, iş hayatında ya da sosyal hayatında sıkıntı yaratacak durumlara düşeceğine, parasal açıdan çok büyük problemler ve sorunlar yaşayacağına alamet eder.

Rüyada havuzda sırt üstü yüzmek çok kötü durumlara düşeceğine, kafasında yer etmiş yerleri ve kişileri yeniden bulacağına, dost ve akrabalarla çok mutlu günler geçirileceğine rivayet eder.

Rüyada kaplıca havuzunda yüzmek sosyal hayat içerisinde istenmeyen olayların ortaya çıkacağına, başına gelebilecek bütün kötü ve zarar verici olaylardan kendisini koruyacağına, kendisi için çok hayırlı bir işe girdiği bir dönemde büyük zarar edeceğine ve yakın zaman içinde bazı tartışmalar yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşlarla havuzda yüzmek sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine, zahmetli ve sancılı evrelerini ve  aşamalarını göğüslemeyi göze alacağına, oğlunun da ömrünün uzun ve sağlıklı olacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments