Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada dağda araba görmek

Rüyada dağda araba görmek

Rüyada dağda araba görmek işlerini çok iyi bir şekilde idare ederek yakın bir zamanda kendi işini kuracağına, özel, seçkin ve ayrıcalıklı bir yaşam süreceğine, müjdeli haberler alacağına, hayallerine, arzularına, hedeflerine kavuşacağına, muradına ereceğine, adının da yaptığı iş sayesinde daha çok insan tarafından bilinir olacağına, sevilen kişilerle birlikte çalışılacağına, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, yarınları için isabetli kararlar alacağına, güzel bir olayı mahvedip, hayatı boyunca pişmanlık duyacağına delalet eder.

Rüyada dağda araba gördüyseniz:

 • Gizli teklif veya davetler ilginizi çekebilir.

Rüyada dağda araba sürmek üzüntülerin kısa süre içinde çözüme kavuşturulacağına, maddi ve manevi sorunların ortadan kalkacağına, büyük başarılar kazanılacağına, çok rahat edilecek bir döneme girileceğine, iş hayatında büyük başarılar kazanacağına ve rakiplerinin ulaşamayacağı kadar iyi ve kazanç getirecek işlere gireceğine, hayal edilen şeylerden günden güne daha fazla uzaklaşılacağına yorulur.

Rüyada dağda araba görmek aile bireylerinden biri ile tartışacağına, kazanacağı başarılar sayesinde büyük bir iş teklifi alacağına, kafasını toparlayamayacağına, hayatının kontrolünü eline alamayacağına, bunalımlı ve buhranlı günler geçireceğine inanılır.

Rüyada arabayla dağa çıkmak tersliklerin yoluna gireceğine, borçlarından, maddi yükümlülüklerin verdiği ağırlıktan, sıkıntılardan ve zorluklardan kurtulacağına, bir şeyden zarar görmeye rivayet eder.

Rüyada dağda araba kullanmak kötü günler geçireceğine, yıpranacağına, ağız tadının bozulmayacağına, onunla ileride çok mutlu olacağı evlilik hayatı için hayırlı bir başlangıç yapıp, birlikteliğe başlayacağına alamet etmektedir.

Rüyada dağa arabayla çıkmak hükmünün geçmeyeceğine, iyiliklerle, güzelliklerle ve hayırlı olan şeylerle karşılaşacağına, sağlık sorunları yüzünden çok sıkıntı çekileceğine tabir olunur.

Rüyada arabayla dağa tırmanmak tüm ülkenin bahsedeceği çalışmalar gerçekleştirileceğine, iş hayatında çok hayırlı ve kazançlı bir konuma geleceğine, ondan kazanç elde edeceğine alamet eder.

Rüyada dağda yatmak ona kol kanat gereceğine, zararlı bir kişi ile uğraşılacağına, huzursuzluklarla başa çıkmak zorunda kalınacağına işaret eder.

Rüyada atla dağa tırmanmak hayatın şimdiye kadar bilmediği, görmediği ve yaşamadığı güzellikleri ile karşılaşacağına, huzurlu ve rahat bir hayat yaşanacağına, uzun bir ömre sahip olunacağına alamet etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

2 yorumlar

 1. Rüyamda biri arabayla dağa hizlı bir şekilde tırmandı tam zirveye ulaşdı derken geri döndü …….
  Tşk ederim yorumunuzu bekliyorum

  • Rüyanız hayır olsun,
   Rüyanız hayallere, barışmaya ve zenginliğe delalet eder. Rüya yorumuna göre sevilen, sayılan ve takdir edilen bir kişi olunacağına, hayalleri kurulan eve kavuşulacağına ve zorlukların üstesinden gelineceğine; küs olduğu bir kişiyle yeniden barışmaya; bolluğa, berekete ve zenginliğe ulaşacağına işarettir.

 • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
 • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.