Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çorabı ters giymek

Rüyada çorabı ters giymek

Rüyada çorabı ters giymek çok zor zamanlar geçirileceğine, sorunların sürekli artacağına, iyi bir kariyerin kapısını sonuna kadar açacağına, her yeni güne daha bir istekle ve farklı bir enerjiyle uyanacağına, daha iyi şartlara ve imkânlara sahip olacağına, bolluk, bereket ve zenginlik elde edeceğine, işlerinin hafifleyeceğine, ağız tadının, keyfinin ve neşesinin de yerinde kalacağına, alım gücüne, ödeme kolaylığına ve iyi geçime kavuşacağına, rahat, konforlu ve de lüks bir hayatı olacağına ve kişinin hiçbir şeyin eksikliğini hissetmeyeceğine, son sözü söyleyecek kadar önemli bir unvan ve kimlik kazanacağına, hayatının yolunda gideceğine delalettir.

Rüyada çorabı ters giymek gördüyseniz:

  • Kendinize güvenmelisiniz.

Rüyada çorapları ters giymek kısmetlerinin artacağına, kişinin mutlu olmasını sağlayacak fırsatlar elde edeceğine, endişelerin sona ereceğine, hastalıkların en kısa zamanda şifa bulacağına, maddi ve manevi olarak zenginliğinin yerinde olacağına rivayet eder.

Rüyada çorap ters giymek nice noksanlık içinde olduğuna, ailesinde huzurun egemen olduğuna ve kişinin ilim, irfan konularında sürekli olarak kendini geliştirmeye çalışacağına, keyfinin yerine geleceğine ve eğlenceli günlerinin de çoğalacağına delalet eder.

Rüyada çorabı ters giymek daha önce çözüldüğü düşünülen problemlerin tekrar ortaya çıkacağına, duygusallığın ön plana çıkacağına, unutulmuş olan bir sorunun tekrar ortaya çıkacağına inanılır.

Rüyada ters çorap giymek mal varlığının bir kısmının kaybedileceğine, yapılan işte yalnız kalınacağına, borç batağına düşeceğine, büyük sıkıntıların çözülmesinde çok iyi ve başarılı adımlar atacağına alamet etmektedir.

Rüyada atleti ters giymek daha keyifli hale geleceğine ve nasibinin de artacağına, borçlarını ödeme imkânı elde edeceğine ve Allah’ın kendisine yardım etmesi için ettiği duaların da kabul olacağına, patron koltuğunda oturacağına ve çok iyi noktalara geleceğine yorulur.

Rüyada elbiseyi ters giydiğini görmek çok mutlu ve huzurlu bir hayata sahip olacağına ve çok hayırlı bir kısmet ile evlilik yolunda ilerleyeceğine, hayatının önceki yıllarının aksine daha inançlı biri olacağına, maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına delalet eder.

Rüyada ters terlik giymek malının, parasının, bağının ve bahçesinin de artacağına, hem günahkâr olma hem de kazalara ve belalara yakın durma durumuyla karşı karşıya kalacağına, insanların alım gücünün azalacağına delalettir.

Rüyada elbise ters giymek yalan söyleyeceğine ve bu tip durumlar yüzünden iş konusunda da büyük sıkıntılar yaşayacağına, etkilendiği kişiyi etkilemeyi başarıp, onun gönlünü çalarak, o kişiyle güzel günler geçireceğine, dertlerin biteceğine, büyük bir iş için bir ortaklık kurulacağına yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments