Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çok büyük yangın görmek

Rüyada çok büyük yangın görmek

Rüyada çok büyük yangın görmek eğitimle ilgili bir konuda öğretmenlik yapılacağına, iflas etmek üzere iken ortaya çıkan bir fırsatı değerlendirip alacağı yüklü bir miktar kredi ile işlerini düzeltmeye çalışacağına, hastalıklarının ilacını alacağına bu sayede hem ruhen hem de bedenen iyileşeceğine, Allah’ın kendisine herşeyin en iyisini, en lüksünü, en güzelini ve en fazlasını nasip edeceğine, başarılarının hiç eksilmeyeceğine, makamının sarsılmayacağına, hem eğleneceğine, daha sonra iş hayatına tekrar dönüleceğine, atılan adımların az miktar kazanç sağlayacağına, attığı adımların geleceğini şekillendireceğine delalet etmektedir.

Rüyada çok büyük yangın gördüyseniz:

  • Başkalarına yardım etmek veya belli bir amaç için çalışmak size iyi gelebilir.

Rüyada çok büyük yangın görmek hayal ettiği ve uzun zamandan beri istediği şeylere kısa sürede iyi bir şekilde kavuşacağına, bir sebeple yakın bir arkadaştan ya da bir akrabadan yardım isteneceğine, her zaman hak ettiğini alacağına tabir olunur.

Rüyada büyük bir yangın görmek üzülen bir arkadaşa yardımcı olunacağına, çok büyük kazançlar elde edeceğine ve bu durumu aile hayatına yansıtacağına, istediği bir mevkiye terfi ettirileceğine tabir olunur.

Rüyada büyük yangın görmek kazancının ve rızkının da kesilmemesi için düzenli olarak fitre vermeyi ihmal etmeyeceğine, kişinin mutsuz ve üzgün olacağına, üzüntüsünü ve acısını kalbine gömeceğine işaret etmektedir.

Rüyada tarla yangını görmek iş hayatında zorlu zamanlar geçireceğine, büyük bir parasızlık yaşanacağına, aile hayatında çok hayırlı ve güzel gelişmeler yaşanacağına, kazanç kapılarının açılacağına tabir olunur.

Rüyada yangın söndürmeye çalışmak rakiplerin alt edileceğine, yüklü miktarda kazanç elde edileceğine, ortaklık kurulan bir kişi ile yeni çalışmalara imza atılacağına, güzel ve sevinçli bir haber alınacağına, o kimsenin başının dertte olduğunu öğreneceğine delalettir.

Rüyada yangını görmek ancak alışma sürecinden bir türlü uyum sağlanacağına, huzurlu bir hayat için gereken şeylere sahip olduktan sonra kendisine uygun bir kısmet bulmaya çalışacağına, özle ve iş hayatında üstün başarılar elde edeceğine delalettir.

Rüyada yangına girmek eline geçen büyük fırsatları çok iyi bir şekilde değerlendireceğine, tüm eğitim hayatında üstün başarı belgesi alacağına, iş hayatında da keza aynı başarıyı devam ettireceğine, kırgınlıkların ve kızgınlıkların kısa zamanda biteceğine inanılır.

Rüyada küçük yangın görmek mutlu olmanın yollarını bulacağına, çok seveceği bir kişi ile karşılaşacağına, umutlarının biteceğine tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments