Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada çocuğunu küçük yaşta görmek

Rüyada çocuğunu küçük yaşta görmek

Rüyada çocuğunu küçük yaşta görmek hayatının olumlu yönde devam edeceğine, geçim sıkıntısı çekmeyeceğinize, ömrünüz boyunca hanenizden hayır ve bereketin eksik olmayacağına, kişinin bundan zarar göreceğine, kazanacağı başarılar ve eline geçen kazanç sayesinde yokluk ve geçim derdi bilmeyeceğine, düştüğü zor durumlardan Allah’ın yardımı ile kurtulacağına, daha iyi anlaşır olacağına, daha büyük adımlar atılacağına, gelirinin de garanti altında olacağına, büyük kazanç getirecek bir konu hakkında bir proje gerçekleştirilip vereceği sonuçların beklenmeye başlanacağına ve hayır işleri ile ilgili projelere destek verileceğine işaret etmektedir.

Rüyada çocuğunu küçük yaşta gördüyseniz:

  • Ortak kaynak kullanımı gerektiren konularda hoşunuza gidecek gelişmeler söz konusu olabilir.

Rüyada çocuğunu küçük yaşta görmek gönül işlerinden mutluluk bulacağına, deyim yerindeyse karanlık günlerin yakın bir zaman içinde aydınlanacağına, eline geçen fırsatları çok hayırlı bir şekilde değerlendireceğine işaret etmektedir.

Rüyada yaşından küçük olmak haksızlık yapan insanlardan uzaklaşacağına, enerjisini toplayacağına, ekmeğine ve adına leke sürecek işler yapacağına delalet etmektedir.

Rüyada küçük yaşta evlenmek parasal konularda kolaylık içinde yaşayacağına, çok zor zamanlar geçiren çok sevdiği birisine destek vereceğine ya da çok zor durumdaki bir kişiye büyük bir para yardımında bulunacağına, hediyeyi kabul etmeyip reddederse sevdiği biri tarafından kötü bir söze maruz kalacağına inanılır.

Rüyada yaşça küçük biriyle evlenmek ailesine daha iyi yaşam koşulları sağlayabilmek adına işlerini büyütmek için mücadele vereceğine, hobiler edinip yaşamına yeni renkler katacağına, herkesin desteğinin alınacağına işaret etmektedir.

Rüyada küçük yaşta nişanlanmak aile bireyleri ile yapılan bir ortaklıkla birlikte iş hayatına adım atılacağına ve yaşanan sağlık sorunlarının tedavi edileceğine, işlerinin artacağına, başarılarının devam edeceğine, yaşanan olaylardan ötürü duyduğu üzüntü ve kederin son bulacağına işaret eder.

Rüyada birini küçük yaşta görmek ancak bu durumun biraz uzun süreceğine, gücünü ve iyi izlenimini de kaybedeceğine, Allah’ın kendisine zamansız can kayıpları yaşatmayacağına işaret etmektedir.

Rüyada küçük yaşta hamile olmak deyim yerindeyse elinin döneceğine, moralinin, keyfinin ve ağız tadının yerine geleceğine, isteklerinin gerçekleşeceğine, planlarının işe yarayacağına, çok iyi kazançlar elde edileceğine, rüya sahibinin üzgün, moralsiz ve can sıkıcı günler geçireceğine alamet etmektedir.

Rüyada küçük yaşta askere gitmek çıkılan seyahatten hayırlısıyla dönüleceğine, ele geçen kazancın bu sayede çok artacağına, karşısına pek çok aksilik ve engel çıkacağına rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments