Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada buzdan deniz görmek

Rüyada buzdan deniz görmek

Rüyada buzdan deniz görmek sağlığının ve ağız tadının yerinde olacağına, sabrını zorlayacağına, ihtiyaçlarını karşılayamaz hale geleceğine bu sıkıntılarının da aile hayatına olumsuz yönde yansıyarak hane içindeki ağız tadının, keyfinin ve neşesinin kaçmasına neden olacağına, kişinin tüm endişelerinin, korkularının ve kuruntularının biteceğine, aile sahibi olup, yuva kuracağına, güzelleşeceğine, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, planlarının istediği şekilde işleyeceğine, bu durumun kendisine güç vereceğine ve geleceğine daha sıkı bağlanacağına, büyük zarar edeceği bir döneme gireceğine, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, kendisini insanlara karşı kötüleyen ve işlerine balta vuran bir kişi ile çok sıkıntılı bir işe gireceğine yorulmaktadır.

Rüyada buzdan deniz gördüyseniz:

  • Çok yakında eldivenleri takıp mutfağa geçmeniz gerekecek, hazırlıklarla ya da sıranızın gelmesini bekleyerek vakit kaybediyor olabilirsiniz.

Rüyada buzlu denizde yürümek çok büyük kazançlar elde edeceğine, iş hayatında yeni kapılar açılacağına, atacağı her adımda çok daha hayırlı başarılara imza atacağına, sorunların kısa süre içinde biteceğine delalettir.

Rüyada denizin içinde buz görmek tecrübe sahibi bir kişinin uzun zamandan beri düşündüğü bir proje için destek verileceğine, iş için çıkacağı yolculuklarda hayat eşini bulacağına, iş hayatında gireceği bütün işlerden hayırlı ve bol kazançlar ile çıkacağına alamet eder.

Rüyada denizin buz tutmasını görmek maddi ve manevi olarak sürekli birilerinin yardımına ihtiyaç duyan biri olacağına, ancak beklenen kişinin henüz gelmediğine, belki de uzun bir dönem boyunca gelmeyeceğine bu durumun belki de çok uzun bir süre devam edeceğine, ancak hayırlı kısmet gelirse çok mutlu olunacağına, eşe dosta yardım edileceğine, kendi işinin başına geçileceğine ve bolluk içinde yaşanacağına alamet etmektedir.

Rüyada buzlu denize düşmek emeğinden hayır göreceğine, gelirinin çok verimli ve bereketli olacağına, sorunlarını ve sıkıntılarını bu destek sayesinde çözeceğine, sorunların çözüme kavuşacağına yorulmaktadır.

Rüyada denizi buzlu görmek sevdiği kişiler ile biraraya gelme fırsatı yakalayacağına, her şeyin ters gideceğine, Allah’ın kendisine çocuklarının mürüvvetini görmeyi nasip edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada denizin buz olduğunu görmek herkes tarafından kıskanılan çalışmalara imza atılacağına, çok zor dönemlerin geçirileceğine, diğer taraftan iş hayatında çok büyük ve güzel gelişmeler yaşanacağına, hiç istemeyeceği şeyler ile karşılaşacağına, sevdiği kişiler ile arasının açılacağına, ailesi ile çok büyük tartışmalara gireceğine rivayet etmektedir.

Rüyada denizin üzerinde buz görmek aile içinde huzur ve mutluluğun her daim süreceğine, bir sebeple uzunca bir süre insan içine çıkamayacağına, alim ve bilge kişi mertebesine geleceğine, bu sayede insanlar tarafından itibar göreceğine ve kendisinden akıl danışılan insan durumunda olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada buzlu denize girmek bir türlü işin yoluna girmeyeceğine, yıllar boyunca bolluk ve bereket içinde yaşanacağına, sorunların yakında son bulacağına, iş hayatı ile ilgili olarak atılan adımların başka kişilerin dikkatini çekeceğine, çok sıkıntılı durumlara düşeceğine yorulmaktadır.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments