Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bostan yemek

Rüyada bostan yemek

Rüyada bostan yemek işlerinin eskisinden daha iyi olacağına, manevi olarak çok güzel ve huzurlu bir döneme girdiğine ve yakın bir zaman içinde daha iyi yerlere geleceğine, üzüleceğine, zor günlerden geçeceğine, zahmete ve çileye düşeceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, verilen emeğin karşılığının alınamamasından ötürü çok büyük üzüntü duyulacağına, sevdiği insanların olacağına, inandıklarının ve gönül verdiklerinin kendisini hüsran uğratacağına, emek verdiği işlerin karşılığını yeteri oranda göremeyeceğine, küskünlüklerin oluşacağına, eş, dost ya da akrabalarından birinin sorununun çözümü için yardım edeceğine, dert dinleyen ve yol gösteren bir kimse konumuna geleceğine tabir olunur.

Rüyada bostan yemek gördüyseniz:

  • Bir an önce kendiniiz affettirmenin yolunu bulun.

Rüyada bostan yemek büyük bir sevinç duyacağı bir haber alacağına, iş konusunda başarılı ve tecrübeli bir kişi ile kurulacak bir ortaklık sayesinde tüm aileye yarar getirecek bir işe sahip olunacağına, ailesine karşı kötü davranışlarda bulunan bir akrabanın kulağının çekileceğine, sorunlardan ve sıkıntılardan uzak bir yaşam elde edeceğine, çok iyi düşünerek ve doğru kararlar vererek çok iyi işler yapacağına rivayet eder.

Rüyada bostandan sebze toplamak yeni hobiler edinileceğine, yeni bir sosyal çevreye girileceğine ve hiç olunmadığı kadar mutlu olunacağına, Allah katında güzel mükafatlar almasına, yüzünün güleceğine, sağlığının yerine geleceğine, hayatının güzelliklerle dolacağına yorulmaktadır.

Rüyada bostan ekmek görmek kişinin kendi başının çaresine bakacağına, ömrün uzun olmasına, dış etkenlerden kaynaklanan durumlar yüzünden aile saadetine de gölge düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada bostan ekmek bolluk ve bereket içinde geçeceğine, sorunların teker teker aşılacağına, zor zamanların geride kalacağına, kızgınlıkların ve kırgınlıkların sona ereceğine, gittiği yolda çok başarılı olacağına yorulmaktadır.

Rüyada şevketi bostan görmek büyük sorunlar ile karşılaşacağına, büyük maddi ve manevi zararlara uğrayacağına ve bu zararları ortadan kaldırmak için uğraş vereceğine, yaşayacağı bir rahatsızlıktan yakın zaman içinde herhangi zarar görmeden kurtulacağına, zamanında çok sorun yaratacağı düşünülen bir çalışmanın daha büyük zararlara ve sıkıntılara neden olacağına inanılır.

Rüyada yeşillik bostan görmek zenginliğe sahip olunacağına, hayal edilen yeni bir işe sahip olunacağına, sürekli bağırıp çağıracağına işarettir.

Rüyada karpuz bostanı görmek yaşamının belli bir düzene oturacağına, kişinin kazancının düşmesiyle birlikte maddi gücünün de azalacağına, sorunlarını bu iş sayesinde başka insanlar ile paylaşacağına yorulmaktadır.

Rüyada yeşil bostan görmek sevilen kişiler ile kurulan iş ortaklığı sayesinde iş dünyasında çok iyi bir noktaya gelineceğine, ruhsal olarak zarara uğranacağına, kimselere muhtaç olmadan, kendi kendisi ile mutlu olarak yaşayacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments