Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada birine cüzdan vermek

Rüyada birine cüzdan vermek

Rüyada birine cüzdan vermek çok uzun sürmeyecek bir zaman sonra da evlilik planları yapılmaya başlanacağına, iş dünyasının önde gelen kişilerinden biri olunacağına, uzun uğraşlar sonucunda rahat bir nefes alınacağına, kendisini çok yakından tanıyan ve yaptığı işten menfaat elde etmeye çalışan bir kişinin bulunduğuna, bu kişinin rüyayı gören kişiye çok büyük zararlarının dokunacağına, sürekli ağlamaklı olacağına, sorunlu bir ilişkiye başlanacağına, bir sebeple çok büyük ve çok güzel çalışmalar yapmak amacıyla kendisini kısa bir süre için diğer insanlardan ayırıp daha rahat bir şekilde kendi işlerine bakacağına, onunla ne kadar dost olmaya çalışsa da, aynı karşılığı alamayacağına ve artık bu durumu zorlamaktan vazgeçeceğine yorulmaktadır.

Rüyada birine cüzdan vermek gördüyseniz:

  • Bazı ilişki ya da iş birliklerinizi gözden geçirmenizde fayda var.

Rüyada cüzdan yıkamak sevdiği kişilerle çok mutlu olacağına, işini kurtarması ve sorunlarına çözüm bulması için çok büyük maddi destek sağlayacağına, büyük başarılar ve hayırlı kazançlar elde edeceğine delalet etmektedir.

Rüyada cüzdanında kağıt para bulmak işlerinin günden güne daha iyi bir hal alacağına, kısmetlerinin artacağına, hayırlı kişiler ile tanışıp çok büyük başarılar ve kazançlar elde edeceğine, hiç beklemediği bir anda çok büyük miktarda bir paranın eline geçeceğine, büyük bir hayalini gerçeğe çevireceğine rivayet eder.

Rüyada cüzdandan para vermek sevdiği kişiler ile güzel günler göreceğine, hayalini kurduğu şeylere kısa bir zaman içinde kavuşacağına, yeni kararların mutluluk ve başarı getireceğine, yükünün hafifleyeceğine, içinin rahatlayacağına tabir olunur.

Rüyada evlenme cüzdanı görmek yorucu ve yıpratıcı bir dönemin sona ermesi ile büyük bir rahatlığa ve huzura kavuşulacağına, mevki kaybına uğrayacağına, yapılan tüm işlerin boşa çıkmasından ötürü maddi durumun bozulacağına alamet eder.

Rüyada cüzdandan para çalmak işlerinin ve hayatının yoluna gireceğine, kazancının artacağına, olmadık bir sebepten ötürü babayla ters düşüleceğine, işyerinin kapanma tehlikesi yaşanacağına, rakiplerine karşı zafer elde edeceğine rivayet etmektedir.

Rüyada erkek cüzdanı görmek verimin kaçacağına ve yaşadığı huzurun biteceğine, isteklerinin, arzularının, hayallerinin ve dileklerinin de gerçekleşeceğine, herhangi bir husumet ya da tatsızlık olmadan hayatın devam edeceğine alamet etmektedir.

Rüyada kırmızı cüzdan satın almak günahlarından tövbe etmeye, şifa edineceğine, önemli atılımlar yapacağına ve bütün bunların kendisine hem şöhret hem de para getireceğine tabir olunur.

Rüyada nüfus cüzdanı aramak uzun bir zaman boyunca üzüntü duyulacağına, nimet ve berekete ereceğine, uğurlu gelecek kimselerle tanışmaya ve onlarla iş yapmaya rivayet eder.

Paylaş, Hayra çıksın
  • Rüyanız gün içinde yorumlanıp bu sayfada yayınlanacak. Yorum için ara ara bu sayfayı ziyaret etmeyi unutmayın.
  • En ilgili sayfaya yazılmayan rüyalar sistem tarafından otomatik olarak silinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.