Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir erkeğin montunu giymek

Rüyada bir erkeğin montunu giymek

Rüyada bir erkeğin montunu giymek sorunlarının birken beş olacağına, kendisine hayır getirmeyecek işlere gireceğine, hayal kırıklığı yaşayacağına, içine düşeceği sıkıntı nedeni ile kafasının karışacağına ve rüyayı gören kişinin bir türlü ne yapmaya karar veremeyeceğine, makamından olacağına, sorunlar ve sıkıntılar ile baş etmekten ötürü çok büyük manevi sorunlar ile karşılaşacağına, yaşadığı sorunlardan ötürü aile hayatında huzursuzluğun başgöstereceğine, bereket ve kazanç kapılarının kapanacağına, tüm lüksünden bir süre fedakârlık yapmak zorunda kalacağına, akıp giden zamana rağmen halen istenen noktaya gelinemeyeceğine, işinde uzmanlaşmak ve makam sahibi olmak için atılımlara geçeceğine yorulur.

Rüyada bir erkeğin montunu giymek gördüyseniz:

  • İlişkilerinizde sezgilerinize güvenebilirsiniz.

Rüyada erkek montu giymek istenen şeylere kısa süre içinde kavuşulacağına, eğitim hayatında başarıların artacağına, zahmet verecek işlerin sona ereceğine, aile hayatında ve iş hayatında güzel günler yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada bir erkeğin montunu giymek uzun zamandan beri yapmak istediği şeyleri yapacağına, hayal ettiği şeyleri kısa bir zaman içinde gerçekleştireceğine, içine düştüğü sorunları çözüme kavuşturacağına, zararlı bir işin ortasında kalınacağna, aşılan engellerin tekrar başgöstereceğine, haklı olunan bir olayda haksız duruma düşüleceğine ve adım atılan işte ortaya konulmuş olan çalışmanın kötü bir olayla yarıda kalacağına yorulur.

Rüyada beyaz deri mont giymek bekarsa güzel bir birlikteliğe başlanacağına, bundan sonra her türlü adımı kendi bildiği gibi atacağına, endişe duyulan konuların kısa zamanda çözüleceğine ve rahat bir nefes alınacağına delalettir.

Rüyada sarı mont giymek kar elde edileceğine, hayali kurulan mutluluk dolu hayatın yakalanacağına, üzüntülerinin tekrarlanmayacağına, hayırlı kapıların açılacağına, kimsenin girmeye cesaret edemediği bir çalışmaya kazanılacak büyük bir başarının ardından girileceğine yorulur.

Rüyada kahverengi deri mont giymek sıkıntıların Allah’ın izni ile son bulacağına, sıkıntılarının çok yakın bir zaman içinde sona ereceğine, bedenen ve ruhen iyi olacağına, bunun da başarılarına olumlu yönde etki edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada deri mont giymek başka insanların söylediği şeyler yüzünden sevdiği kişiyi kırdığına, güllük gülistanlık bir hayata kavuşulacağına ve hayır getirecek bir kişinin haneye geleceğine, yaptığı çalışmalar ile hayırlı işlere imza atacağına rivayet eder.

Rüyada mont giydirmek çok eskiden kalma bir sorunun tekrar önüne çıkması ile üzüleceğine, aile içinden destek görecek olan rüya sahibinin bir müddet daha kendisini toparlamakta güçlük çekeceğine, pişman olacağına, kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine yorulur.

Rüyada yeni deri mont giymek borç ödemeye, sıkılacağına ve üzüleceğine, kısa süre içinde büyük atılımlar yapacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments