Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir erkeğin göğsü olduğunu görmek

Rüyada bir erkeğin göğsü olduğunu görmek

Rüyada bir erkeğin göğsü olduğunu görmek rakiplerini alt edeceğine, karlı işler alacağına, çalıştığı kişileri memnun etmeyi ve onlara kazanç getirmeyi bileceğine, sevdiği ve değer verdiği kişilerin vereceği destek ve edecekleri yardım sayesinde işlerini çok daha büyüteceğine, kişinin geçim sıkıntısı içine gireceğine, çok büyük ve başarılı çalışmalar gerçekleştireceğine ve bu sayede mutlu olacağına, yeni bir sosyal çevreye girileceğine, kazalarla ve belalarla deyim yerindeyse burun buruna geleceğine, çevresindekileri kıracak hatta kaybedecek kadar büyük laflar edeceğine yorulmaktadır.

Rüyada bir erkeğin göğsü olduğunu gördüyseniz:

  • Yeteneklerinizi göstermenize yardımı dokunacak aktivitelere vakit harcamalısınız.

Rüyada erkek kadın göğsü görmek zorlu bir rakibin yenilgiye uğratılacağına, kendisini kötü durumlara sokmayacağına, günahların da affolacağına işarettir.

Rüyada bir erkeğin göğsünü görmek hafifleyeceğine ve deyim yerindeyse sevinç naraları atacağına, sevdiği kişiler ile daha çok vakit geçireceğine, hayal ettiği şeylere kısa bir zaman içinde ve hiç sıkıntı çekmeden kavuşacağına, onun sayesinde eksik olan bilgilerini tamamlayacağına işaret eder.

Rüyada bir erkeğin göğsüne yatmak işlerinin aksayacağına, kazancının ve rızkının düşeceğine, eş, dost ve akrabalar ile bazı ortaklıklar yapılacağına, yakın bir arkadaştan ihanet görüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada bir erkeğin göğsü olduğunu görmek önünü kesmek isteyen bazı kişilere rağmen işinde iyi bir şekilde ilerleyeceğine, kişinin ömrünün son anına kadar sevdikleri ile huzur ve barış içinde yaşayacağına, verilen emeklerin boşa çıkacağı bir döneme girileceğine, sevilen kişilerle araya kara kedi gireceğine, bazı sağlık sorunları yaşanacağına işaret eder.

Rüyada erkek göğsü emmek kendisine uygun bazı çalışmaların peşinden gideceğine, bir sebeple çok zor günler geçireceğine, iş hayatında yaşadığı sıkıntıyı ister istemez ailesine de yansıtacağına, kendisine ait sosyal çevrede mutlu mesut yaşayacağına işaret etmektedir.

Rüyada erkek göğsü görmek malını ve parasını güçsüz ve düşkün kişilerle paylaşma yüceliğini göstereceğine, iyilik ve merhamet dolu bir kalbin sahibi olacağına, iş dünyasında kaybedilen prestijin geri kazanılacağına, içinde bulunduğu sıkıntılardan yakın zaman içinde kurtulacağına yorulur.

Rüyada bir erkeğin göğsüne yaslanmak hayatında çok güzel değişimlerin  ve gelişmelerin yaşanacağına, mutluluk dolu haberler alacağına, sıkıntılarını aşacağına, komşuları arasında çok sevilen biri olacağına, çıkacağı tatilin ardından çok yeni ve başarılı fikirler elde edeceğine, kimseden korkmayacağına ve hayal ettiği gibi bir hayat süreceğine, parasal olarak çok sorunlu ve büyük zarar görülecek bir döneme girildiğine, bu yüzden yapılacak işlerde çok uğraş verilmesine ve sabır gösterilmesine rağmen bir sonuca ulaşılamayacağına ve verilen emeklerin ve paraların boşa gideceğine yorulmaktadır.

Rüyada kıllı erkek göğsü görmek hayallerini ve hedeflerini gerçekleştirmek için attığı adımların amacına ulaşmayacağına, kendisini çalışmalarından ötürü kıskanan ve çekemeyen kişiler tarafından elini attığı işlerin baltalanacağına, herhangi bir parasal sorun ve sıkıntının olmayacağına, hane halkının çok büyük bir sevgi bağı ile birbirlerine bağlı olduklarına ve aralarına herhangi bir çıkar ilişkisinin giremeyeceğine delalet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments