Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bir arkadaşının hamile olduğunu duymak

Rüyada bir arkadaşının hamile olduğunu duymak

Rüyada bir arkadaşının hamile olduğunu duymak yöneticilerinse bolluk, bereket ve zenginlik içinde bir yaşam süreceğine, sorunlarının ve sıkıntılarının kısa bir zaman içinde sorun yaratmayacak bir şekilde ortadan kalkacağına, çok zor zamanlar geçirileceğine ve atılan her adımda daha kötü bir durum doğacağına, kudreti ve cesareti bulacağına, sevdiği bazı kişilerden büyük ihanet göreceğine, bir sebeple bazı zararlara uğranacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine, helal rızka, ağız tadına, keyfe ve neşeye kavuşacağına alamet etmektedir.

Rüyada bir arkadaşının hamile olduğunu duymak gördüyseniz:

  • Uzun zamandır devam eden bir konuyla kararlı şekilde uğraşmaya hala hazır olmaya bilirsiniz.

Rüyada arkadaşının hamile olduğunu duymak çok sıkıntı çektiği ve üzüldüğü konularda kendisini ferahlatacağına, keyfe kavuşacağına, yapılan hatalardan ötürü çok üzüntü duyulacağına işaret etmektedir.

Rüyada arkadaşını hamile duymak uzun zamandan beri üzerinde çalıştığı ve yapmak için birçok şeyden vazgeçtiği işte çok büyük maddi ve manevi zarar edeceğine, üzerinde çok büyük baskı bulunmasından ötürü küçük bir rahatsızlık yaşayacağına, çeşitli çalışmalar gerçekleştirdiği için çok büyük kazançlar elde edeceğine ve etrafındaki insanların yapacakları kötü şeylerden ötürü onlarla arasının açılacağına, kısa süre içinde çok büyük atılımlar gerçekleştireceğine alamet etmektedir.

Rüyada arkadaşını hamile olduğunu duymak bazı borçlar yüzünden prestij kaybı yaşanacağına ve sıkıntıların başgöstereceğine, kısa süreli de olsa büyük bir başarı kazanacağına, daha başarılı ve kazançlı olacağına inandığına ve bunun da kendisine gerçek bir başarı getireceğine delalet eder.

Rüyada bir arkadaşının hamile olduğunu duymak yalnız olmadığı için çok sevineceğine, ardından işlerini düzeltmeye ve uğradığı zararı telafi etmeye çalışacağına, aile ve özel hayatının sorunsuz geçeceğine, isteklerinin ve heveslerinin gerçekleşeceğine, heyecanlarının ve sevincinin de hiçbir zaman yarım kalmayacağına, yakın bir zaman içinde evlat sahibi olunacağına rivayet etmektedir.

Rüyada arkadaşın hamile olduğunu duymak ailesinin desteğiyle gelecekte iyi yerlere ulaşacağına, çok daha sakin ve aklıselim bir insan olacağına, dolayısıyla da imkanlarının artacağına inanılır.

Rüyada birinden hamile olduğunu duymak yüzsüz ve uğursuz kişilerle karşılaşacağına, Allah’ın hoşuna giden, güzel ameller işleyeceğine, düzenin bozulacağına, kişinin başarısızlıklar ve hayal kırıklıkları yaşayacağı buna mukabil sevdiğinden yana hayır göreceğine yorulur.

Rüyada hamile kalacağını duymak her şeyin bir anda olumlu şekilde ilerlemeye başlayacağına, borçların hafifleyeceğine, neşeli ve mutlu bir kişi olunacağına, yapılan işlerde üstüste başarılar elde edileceğine işaret etmektedir.

Rüyada birinin hamile olduğunu duymak zamanında destek verdiği bazı insanlardan destek görmeyeceğine, çok büyük bir dedikoduya malzeme olacağına, sıkıntılarının sona ereceğine, hayırlı olmayan işlerden uzak durarak, Allah yolunda ilerleyeceğine alamet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.