Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada beyaza boyanmış ev görmek

Rüyada beyaza boyanmış ev görmek

Rüyada beyaza boyanmış ev görmek günah işlemekten korunacağına, maddi zarar edeceğine, sadece vakit kaybetmekle kalmayacağına, sıkıntılı ve üzüntülü günlerin mutluluk dolu gelişmeler sayesinde son bulacağına, ahiretteki ödülleri gibi, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine, maddi ve manevi açıdan çok zor bir duruma düşüleceğine ve tartışmalı bir toplantıdan zararla çıkılacağına, korkularından, ağrı ve sancılarından kurtulacağına, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, kalbinden geçen tüm dileklerine kavuşacağına yorulur.

Rüyada beyaza boyanmış ev gördüyseniz:

  • Sadece nasıl ilerleyeceğinizi şemalandırmanız gerekiyor.

Rüyada beyaz boyalı evler görmek sahip olacağı hayattan da memnun olacağına, eline geçecek olan imkânlar sayesinde çok daha iyi işlere ve çalışmalara imza atacağına ve daha iyi yerlere terfi edileceğine, düşmanlarının güçleneceğine alamet eder.

Rüyada beyaz boyalı ev görmek yapılan işin bol kazanç getireceğine, kendi zevkine uygun bir ev döşeyip işlerini bu mekânda ortaya konacağına, büyük çalışmalar gerçekleştireceğine, üzüntülerin ve tartışmaların sonunda tatlıya bağlanacağına alamet etmektedir.

Rüyada evi beyaza boyatmak düşmanlarına karşı zayıflık göstermeyeceğine, amaçlarının ve beklentilerinin de gerçekleşeceğine, sorunun nereden kaynaklandığına ve nasıl çözüleceğine kafa yormak içim çok çabalayacağına işarettir.

Rüyada beyaza boyanmış ev görmek yakın bir dostuyla kırgınlık yaşayacağına, kendisini adeta çocuklar gibi şen hissedeceğine, hafifleyeceğine, rahatlayacağına, gülen yüzünün solacağına rivayet etmektedir.

Rüyada beyaz boyalı oda görmek dertlerin biteceğine, yapılan işte uğranıla zararların telafi edileceğine, ters giden işlerin edilecek dualar sayesinde yoluna gireceğine, iş hayatında terfi alınacağına, sorunlarından ve sıkıntılarından kısa sürede kurtulmasına yardım edeceğine, hayırlı kazançlar ve başarılar kazanacağına, yardıma muhtaç insanlara yardım edileceğine alamet eder.

Rüyada beyaz duvar boyası görmek sürdürdüğü gayretlerinin kendisine şifa olmayacağına, olaylı günler geçireceğine, çok iyi yerlere geleceğine ve çok büyük miktarda paraya ve mala sahip olacağına işaret eder.

Rüyada beyaz boya yapmak işlerin hayırlı kapılar açacağına, gelirinin eksileceğine, ağlayıp sızlayacak kadar acizlik içinde olmaya izin vermeyeceğine ve hep çaba gösteren kimse olacağına işaret eder.

Rüyada beyaz boya badana yapmak dertlerinin dermanına kavuşacağına, yüzünün güleceğine, rahatının ve gelirinin artacağına, büyük başarıya ulaşılacağına rivayet eder.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments