Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada beyaz karyola görmek

Rüyada beyaz karyola görmek

Rüyada beyaz karyola görmek çok üst mevkilere terfi ederek büyük bir güç sağlayacağına, hayırlı bir kısmetle evlenileceğine, anne baba için manevi değeri yüksek bir hediye alınacağına, işlerin istenmeyen bir hal alacağına, iş hayatında çok güzel ve iyi atılımlar yapılacağına, daha rahat bir hayatı olacağına, hayati önemi olmayan hastalıklar yüzünden işlerde aksama görüleceğine, yaşanan kırgınlıkların hayat içinde unutulacağına ve atılacak olan kötü bir adımın telafi edileceğine, iş hayatında ve aile hayatında düştüğü boşluktan kurtulması ve parasal olarak çok zor durumlara düşmemesi için yardım edileceğine ve herhangi şekilde ortaya çıkabilecek hastalık durumundan ötürü gereken ne varsa yapılacağına delalet etmektedir.

Rüyada beyaz karyola gördüyseniz:

  • En doğru şartları oluşturabileceğiniz zamanı bulmanızda fayda var.

Rüyada beyaz karyola görmek hayırlı işlere imza atacağına, maddi durumunun her zaman çok iyi olacağına, bekârsa da evli bir kadınla birlikte olacağına yorulmaktadır.

Rüyada karyolada yatmak sıkıntısını ve sorununu bölüşeceğine, ailesi içinde büyük tartışmalar ve fikir ayrılıklarının olacağına, bazı şartlardan ötürü yeni işlere girmek zorunda kalınacağına rivayet eder.

Rüyada karyolada oturmak eğlenceli zamanlar geçireceğine, moral bulacağına, ahiretteki ödülleri gibi, artık bu dünyada da ödüllendirileceğine işaret eder.

Rüyada demir karyola görmek günahtan, ayıptan, fenalıktan, kötülükten, art niyetten, haramdan ve zinadan uzak duracağına, halk tarafından çok sevilen ve akıl danışılan biri olunacağına, zarar verebilecek kişilerin uygun bir dille hayattan uzaklaştırılacağına ve aile hayatına huzur getirileceğine, kötü günler geçireceğine inanılır.

Rüyada demirden karyola görmek yaptığı hataları sürekli tekrarlayacağına ve zor zamanlar geçireceğine, makam ve rızık sağlayacağına, başına gelenlere takılıp kalmak, talihe kızmak yerine her zaman ne yapabileceğine delalettir.

Rüyada ahşap karyola görmek hem aşk hayatının hem de ticaret hayatının yolunda gideceğine, huzurunun ve mutluluğunun da baki kalacağına, eşlerine karşı baskın davranacaklarına ancak her koşulda anlayış görecekleri için bu durumun ilişkiye zarar vermeyeceğine, sevdiği kişiler ile çok hayırlı ve güzel işlere imza atacağına, eline geçen paranın ve malın kendisine çok hayır ve başarı getireceğine işarettir.

Rüyada karyolanın kırıldığını görmek rahat yüzü göreceğine, kendisine yapılacak bir ihanetten ötürü büyük bir üzüntü içine düşeceğine, maddi açıdan çok iyi bir duruma gelineceğine ve çok mutlu bir haber alınacağına delalet eder.

Rüyada tahta karyola görmek iş hayatındaki yükselişinden aldığı güçle kendi işini kurarak patronluğa başlayacağına, sıkıntılarının zaman içinde ortadan kalkacağına, performansının, projelerinin ve çalışmalarının takdire layık görüleceğine yorulur.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments