Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bebek öldüğünü görmek

Rüyada bebek öldüğünü görmek

Rüyada bebek öldüğünü görmek oğlu evli ise boşanacağına, kendisine uygun bazı projeler gerçekleştirerek sorunlarından ve sıkıntılarından kurtulacağına, ev halkından birinin sağlık sorunu yüzünden uykusuz zamanlar geçirileceğine, hastalıklarının ve kötü günlerinin de son bulmasına vesile olacağına, esenleyeceğine, ağız tadının yerine geleceğine, gelirinin çoğalacağına, maddi açıdan büyük bir sıkıntı vereceğine, eşler arasında bazı sürtüşmeler yaşanacağına, hem mutluluk hem de mal mülk sahibi olacağına inanılır.

Rüyada bebek öldüğünü gördüyseniz:

  • Bazı hedeflerinize nasıl ulaşacağınıza dair ipuçları yavaş yavaş kendini gösterebilir.

Rüyada birinin bebeğinin öldüğünü görmek daha önce çözüldüğü düşünülen problemlerin tekrar ortaya çıkacağına, bolluk ve bereketin haneyi terkedeceğine, bir sebeple bazı kötü durumlara düşüleceğine, çok büyük kazanç elde edeceğine, sorunlarını çözeceğine, kafasını tamamen rahatlattıktan sonra daha başka işlere gireceğine ve yüklü servete sahip olacağına yorulmaktadır.

Rüyada hamile kadının bebeğinin öldüğünü görmek olumsuzlukların ve aksiliklerin ortadan kalkacağına, kurmuş olduğu ortaklıkta tatsız olaylar ile karşılaşacağına, ilim irfan sahibi kişiler ile dost olacağına işaret eder.

Rüyada yeni doğan bir bebeğin öldüğünü görmek bazı kötü niyetli kimseler tarafından yalan yanlış bilgiler verilerek kandırılmaya çalışılacağına, rahatının, keyfinin ve konforunun yerinde olacak bir hayat süreceğine, herkesin kendi yaşadığı hayata özeneceğine ve onu konuşacağına, işinin en iyisi olan bu insanlarla ortak iş yapacağına yorulmaktadır.

Rüyada bebek öldüğü görmek onlar tarafından yüceltileceğine, el üstünde tutulacağına, yüzlerin asılacağına, gönlünüzdeki boşluğu dolduracak biri çıkacağına delalet etmektedir.

Rüyada bebeğinin öldüğünü duymak uğradığı zararları kısa süre içinde ortadan kaldıracağına, adından konuşulur olacağına, gözden düşeceğine alamet etmektedir.

Rüyada erkek bebek öldürmek aksiliklerin baş göstereceğine, ailesi ile daha fazla ve kaliteli şekilde vakit geçireceğine, varlığın keyfini süreceğine ve elindekileri karlı yatırımlara dönüştürmek için bazı girişimlerde bulunacağına, korkularının, hastalıklarının ve maddi sıkıntılarının çözüleceğine alamet eder.

Rüyada bebeğinin karnında öldüğünü görmek sevilen iki kişinin dünyaevine gireceklerine dair haber alınacağına, yaşanan aksaklıkların ortadan kaldırılacağına, sıkıntı yaratan durumların düzeltileceğine, rüyayı gören kişinin, ferahlığa çıkacağına, ailesi içinde yaşanan tartışmaların ve kavgaların sona ereceğine rivayet eder.

Rüyada bebek öldüğünü duymak ödemelerin kolaylıkla yapılacağına, geçim sıkıntısının ve huzursuzluğunun biteceğine, huzurunun ve rahatının ömür boyu süreceğine, yoksulluk günlerinin artık arkada kalacağına inanılır.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments