Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bebeğin balkondan düştüğünü görmek

Rüyada bebeğin balkondan düştüğünü görmek

Rüyada bebeğin balkondan düştüğünü görmek olumsuz gelişmelerle karşılaşacağına, hayal kırıklığına düşeceğine, kötü giden bir projenin başına geçirileceğine, çok resmi görevlerde bulunacağına, ancak bazı kişilerin bu başarıya gölge düşürmek için çaba göstereceklerine ve şimdi olmasa bile yakın bir zamanda kötü bir durumla karşılaşılabileceğine, aynı sorunlardan muzdarip olunan kişiler ile biraraya gelineceğine, yaşanılan kötü günlerin kişinin sabretmesi sonunda geçeceğine ve daha aydınlık bir geleceğe kavuşulacağına, hayatının kolaylaşacağına ve daha keyifli hale geleceğine, olmayacağına kanaat getirdiği için varlığını dahi unuttuğu konuların yeniden gündeme getirileceğine işaret eder.

Rüyada bebeğin balkondan düştüğünü gördüyseniz:

  • Otorite konumundaki kişiler sizin yanınızda olduklarını belli edebilirler.

Rüyada balkondan düşen bebeği tutmak tartışmaların veya sorunların tekrarlanacağına, karının tok, sırtının da pek olacağı noktalara çıkacağına, kişinin fırtınalı günler yaşamaya başlayacağına, borçlanacağına, hastalanacağına, üzüleceğine işaret etmektedir.

Rüyada balkondan düşen bebek görmek kendisine çok iyi gelecek işler yapacağına, bazı büyük çalışmalar yapacağına, kendisini üzen ve sıkan şeylerden kurtulacağına, yakın bir zaman içinde kurduğu işte çok büyük kazançlar elde edeceğine rivayet eder.

Rüyada balkondan bebek düşürmek kardeşlerin arasındaki tartışmaların sona ereceğine, verilen sözlerin tutulacağına, hak yolundan ayrılmayacağına, başarılı bir iş hayatı geçirileceğine işaret eder.

Rüyada bebeğin balkondan düştüğünü görmek yeni projeler için kaynak elde edeceğine, zenginliğe sahip olacağına, çok huzurlu ve mutlu olunacak bir döneme girileceğine, sıkıntıların sona ereceğine, verilen emeklerin karşılığının fazlasıyla alınacağına, epey bir zarara uğrayacağına yorulur.

Rüyada balkondan bebek düştüğünü görmek büyük adımlar atacağına, işlerini ve hayatını alt üst edeceğine, eskisi gibi kolay şekilde yaşayamayacağına yorulur.

Rüyada bir bebeğin balkondan düştüğünü görmek geçiminin ve gelirinin sürekli olmayacağına, hayatının yolunda gideceğine, uzun zamandan beri görülmemiş bir bolluk ve bereket yaşanacağına ve çok hayırlı ve güzel günlerin görüleceğine delalettir.

Rüyada balkondan düşen bebeği kurtarmak yapılacak olan çalışmalarda doğru adımların atılacağına, sıkıntıların kısa sürede sona ereceğine, gelir elde edeceğine, güzel günler yaşanacağına işaret etmektedir.

Rüyada bebeği balkondan düşürmek sırtını hak yoluna ve Allah’a dayayıp bu yolda ilerleyeceğine, sıkıntılarından kısa süre içinde kurtulacağına, şirketlerinin sayısının çoğalacağına, aynı andan pek çok işi yönetecek kadar deneyimli, bilgili ve donanımlı kimse haline geleceğine delalettir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.