Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bebeğin altını almak

Rüyada bebeğin altını almak

Rüyada bebeğin altını almak sakin giden yaşamının sarsılacağına, kudreti ve cesareti bulacağına, rüya sahibinin fakirleşeceğine, yüzünün yeniden gülmeye başlayacağına, layık olduklarına sahip olacağına, her güzelliği yaşama fırsatına nail olacağına ve Allah’ın lütuflarına ereceğine, Allah katında da bir üst mertebeye yükseldiğine inanacağı şeyler yapacağına, atılan bazı adımların çok büyük sorunlara sebep olacağına rivayet etmektedir.

Rüyada bebeğin altını almak gördüyseniz:

  • Belli bir ilişkide meydana gelen değişiklik sizi mutlu edebilir.

Rüyada altını ıslatan bebek görmek çok iyi yerlere geleceğine ve hayırlı kişiler ile iş yapacağına, başarı üstüne başarı kazanacağına, bir sebeple artık pes edip kendisine yeni bir hayat kuracağına inanılır.

Rüyada altını ıslatmış bebek görmek ilerleyen dönemlerde üst bir mevkiye terfi alınacağına, deyim yerindeyse kendisini yeniden yaratacağına, problemleri teker teker çözeceğine inanılır.

Rüyada altın ve bebek görmek yüzünün güleceğine ve tabiri caizse gözlerinin parıldayacağına, yolunda giden çalışmalarının yarıda kalacağına, zarar getirecek bir kişi ile yola çıkılacağına alamet eder.

Rüyada bebeğin altına kaka yaptığını görmek kafasındaki kuşkulardan arınmak için hareket geçeceğine, beklenen bir mevkiye terfi alınacağına, sıkıntılarının ve sorunlarının son bulmasına vesile olacak çarelerin karşısına çıkacağına delalet eder.

Rüyada altına pislemiş bebek görmek kendisini suçlamaktan bir türlü kurtulamayacağına ve huzursuz günler geçireceğine, kişinin büyük fabrikalarda beyaz gömlekliler arasında olacağına, ancak bu durumlardan kurtulmak için çok doğru kararlar vermesi gerektiğine ve sadece bu sayede çok büyük başarılar kazanacağına yorulur.

Rüyada yeni doğan bebeğin altını temizlemek yaşanacak kötü olayların ardından kısa süreli bir hastalık yaşayacağına, rızkındaki ve kazancındaki verimin hiç eksilmeyeceğine, yaşamının belli bir düzene oturacağına inanılır.

Rüyada bebek ve altın görmek kötü günlerin arkada kalacağına, ruhun ve kalbin rahat edeceğine, hak yoluna döneceğine, doğruluğu bulacağına, başarılar arttıkça çok daha büyük ve daha heyecan verici gelişmelerin yaşanacağına yorulmaktadır.

Rüyada bebeğin altını kirlettiğini görmek yaşama isteğini ve tüm huzurunu kaybedeceğine, bereket ve huzur getireceğine, rakiplerini yeneceğine tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments