Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada başkasının saç traşı olduğunu görmek

Rüyada başkasının saç traşı olduğunu görmek

Rüyada başkasının saç traşı olduğunu görmek büyük bir ferahlık yaşanacağına, uzun zamandan beri çekilen zorluğun kısa bir süreliğine de olsa biteceğine, Allah yolunda ilerleyeceğine, düşmanlarını ve rakiplerini kahredeceğine, zahmet veren işlerin kolaylaştırılacağına, zor geçen bir dönemin yakın zaman içinde biteceğine, yakın bir arkadaşın başının sıkışması üzerine yardımına koşulacağına, kazancını doğru şekilde kullanacağına ve bu sayede ömrü boyunca geçim sıkıntısına düşmeyeceğine, mutluluğunun ve başarısının bir gün ya da bir an olmayacağına işarettir.

Rüyada başkasının saç traşı olduğunu gördüyseniz:

  • Eskiden tanıdığınız bazı kişiler size destek vermek istediklerini veya arkanızda olduklarını bildirebilirler.

Rüyada kırık tarakla saç taramak gönül ilişkilerine ağırlık verileceğine, yakında gerçekleşecek bir gönül ilişkisine, rızkın ve kazancın artacağına, dünya nimetlerinin de daha verimli ve daha çeşitli hale geleceğine rivayet etmektedir.

Rüyada saçlarını kırmızıya boyatmak yeni bir karar alma sürecine girileceğine ve kurulmuş olan bir ortaklık yüzünden üst üste darbeler alınacağına, sorunlarının çözüleceğine, hayallerinin gerçekleşeceğine ve ettiği duaların da kabul olacağına, evinin düzenini, çocuklarının geleceğini daha rahat hale getireceğine işaret eder.

Rüyada sevgilinin saçını uzun görmek rüya sahibinin bu durumu fark ederek akıllıca davranarak bu kişileri birbirine düşüreceğine yorumlandığı gibi, farklı olarak kişinin yapacağı yanlışların dostlarıyla arasını açacağına, çok kötü sonuçlar doğuracağına, üzücü olaylar yaşanacağına delalettir.

Rüyada saçını soğuk suyla yıkamak kafasında hiç soru işareti ve belirsizlik olmadan girişimde bulunacağına, zenginleşeceğine, maddi anlamda da gelirinin ve malının artacağına, sorunlarının gün geçtikçe daha da artacağına, elinde bulunan çalışmaların sıkıntılı bir duruma geleceğine tabir olunur.

Rüyada kendi saçını kesildiğini görmek müjdeli haberler alınacağına, zahmetli bir işin sona ereceğine, gidilen yolda büyük başarılar kazanılacağına, rahatının ve lüksünün de yerinde olacağına işarettir.

Rüyada saçı mor görmek elinin dönmez, ihtiyaçlarının da karşılanmaz olacağına, külfetinin ve yükünün artacağına, yaşam standartlarının ve hayat kalitesinin düşeceğine, çok büyük üzüntü duyacağına, hedeflerine emin adımlarla yürüyerek sorunsuz şekilde ulaşacağına inanılır.

Rüyada uzun saçlı bir kadın görmek rahatın yerine geleceğine, toplum içinde daha oturaklı davranacağına, kendisini dolandırıp para almak isteyen bir kişiler ile karılaşacağına ve kendisinin olmayan bir borcu ödeyeceğine delalettir.

Rüyada bıçakla saç taramak kendini iyi ve şanslı hissedeceği kadar güzel bir dönem geçireceğine, maddi zarara gireceğine, kendisine yatırım getirecek işlerden istediği sonucu alamayacağına, çok kısa zamanda büyük başarılar kazanarak yüksek mevkilerde bir yere terfi alınacağına rivayet etmektedir.

Sayfayı Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments