Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada başkasının ayağında terlik görmek

Rüyada başkasının ayağında terlik görmek

Rüyada başkasının ayağında terlik görmek aradığı her şeyi sevdiği insanda bulacağına, tüm bu üzüntüler ve sıkıntılardan ötürü sağlık sorunları yaşayacağına, rahatsızlık yaşanan bir dönemin alınacak destek sayesinde sona erdirileceğine, kişinin amaçlarına ulaşma mutluluğuna ve şansına ereceğine, aile hayatında çok rahat ve huzurlu dönemlerin yakında olduğuna, çok başarılı işlere girileceğine ve gelecek planlarının çok başarılı olmasını sağlayacağına, yapılan işte bol kazançlı bir mevkiye sahip olunacağına, kendisi için isabetli adımlar atacağına, kendisine söylenen bazı yalanları ifşa edeceğine delalet eder.

Rüyada başkasının ayağında terlik gördüyseniz:

  • Anlaşmaların, resmi kuruluşlarla ilişkilerin veya maddi oluşumların gözden geçirilmesi gerekiyor, gerekli düzenlemeleri yapmalısınız.

Rüyada ayağındaki terliği kaybetmek hafifleyeceğine, sırtındaki yükten kurtulacağına, aile bireyleri ile birlikte uzun zamandan beri düşünülen bir eğlence ortamına girileceğine ve moral depolanacağına, ancak daha sonra hayırlı ve sevinçli haberlerin alınması sayesinde işlerin yoluna gireceğine rivayet eder.

Rüyada ayağına terlik giymek bunları aşmak için büyük çaba sarf edeceğine ve bir süre bu meseleyle meşgul olacağına, iş konusunda açılacak yeni bir sayfa sayesinde güzel günler görüleceğine, aile bireyleri arasındaki bağların daha sıkı bir hal alacağına, sevap işleyeceğine, dua alacağına delalet eder.

Rüyada ayağa terlik giymek korkuların ve kaygıların yakın zamanda ortadan kalkacağına, mutlu ve güzel günler yaşanacağına, alacağı hayırlı haberler ile çok mutlu olacağına, aile hayatında çok güzel gelişmeler yaşayacağına, hayatı içinde süren belirsiz durumların yavaş yavaş düzeleceğine yorulmaktadır.

Rüyada ayağından terlik çıkarmak birçok ortak nokta olduğunun fark edileceğine, içine düştüğü karamsarlıktan kurtaracağına, maddi ve manevi olarak büyük zararlar edeceğine delalet eder.

Rüyada başkasının ayağında terlik görmek güzel ve ahlaklı davranışlarını kenara atacağına, borçlarının da kapanacağına, istenen herşeye kavuşulacağına delalet eder.

Rüyada ayağına büyük terlik giymek uzun soluklu bir ilişkiye başlanacağına, üzerine atılan kara bir lekeyle çok uzun süreler uğraşmak zorunda kalacağına, hayatının başarılarla dolacağına inanılır.

Rüyada bir ayağında terlik görmek elinde bulunan imkânlar sayesinde çok daha iyi biryere ulaşacağına, dünya nimetlerinden fazlası ile nasipleneceğine, büyük maddi zararlara uğrayacağına ve sevdiği kişileri kaybetme pahasına da olsa bazı sorunlar yüzünden çeşitli tartışmalara gireceğine rivayet eder.

Rüyada erkek ev terliği görmek rahatsızlık veren olaylarla karşılaşılacağına, işlerin her zamankinden daha iyi bir şekilde ilerleyeceğine, hayat içinde yeni bir sayfa açılacağına, çok istediği bir mevkiye yakın bir zaman içinde terfi edeceğine ve aile hayatında yaşanan sorunların yakın bir zaman içinde son bulacağına tabir olunur.

Hemen Paylaş & Kaydet

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

Rüyanızı yorumlanmak üzere göndermek için lütfen önce yukarıdaki "Sayfayı Kaydet" bölümündeki düğmelerden birini kullanın. Yorumlanan rüyanızı daha sonra görüntülemek için bu bağlantıya ihtiyacınız olacak. Rüyanızı göndermeden önce rüyanızla en ilgili olan sayfada bulunduğunuzdan emin olun.

Subscribe
Bildir
guest
2 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments
Beyhan

Sevdiğim özlediğim birini ayağında terlikle görmek