Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada balkondan düşüp ölmek

Rüyada balkondan düşüp ölmek

Rüyada balkondan düşüp ölmek o kişiyle güzel günler geçireceğine, girilen işlerde rakipler yüzünden kötü durumlara düşürüleceğine, sıkıntılarından ve sorunlarından yakın bir zaman içinde Allah’ın izni ile kurtulacağına, evliliklerin bitme noktasına geleceğine ve büyük üzüntüler yaşanacağına, işkenceden ve kötü muameleden uzak kalınacağına, aile bireyleri ile arasındaki sorunu çözeceğine ve iş hayatında düştüğü sıkıntılı durumu yakında ortadan kaldıracağına, bunun da rüya sahibine hem zaman, hem de para kaybettireceğine, bir sebeple çok zarar göreceğine yorulur.

Rüyada balkondan düşüp ölmek gördüyseniz:

  • Aşk hayatınız gergin.

Rüyada birinin balkondan düşüp öldüğünü görmek aşılması zor da olsa problemler için yardım alınacağına, kendisini yıpratacağına buna karşılık isteklerini yerine getiremeyeceğine, bereket ve zenginlik getirecek girişimlerde bulunacağına alamet eder.

Rüyada balkondan düşüp ölmek rakiplerin üzüleceği bir adım atılacağına, kursa ve mesleki seminerlere katılacağına, hanesinde bolluk ve bereketin hüküm süreceğine rivayet etmektedir.

Rüyada balkondan düşen bebeği tutmak sorunların halledilebilmesi için büyük fedakarlıklarda bulunulacağına, onlardan taraf hayır göreceğine, üzerinde uzun zamandan beri kafa yorduğu bir çalışma sayesinde çok büyük maddi güce erişeceğine alamet eder.

Rüyada balkondan düşen çocuğu kurtarmak eşi ve çocukları ile hayal ettiği hayatı yaşayacağına, onlardan her zaman saygı ve sevgi göreceğine, parasal olarak kötü bir durumun ortadan kaldırılacağına, sorunlarının çözüleceğine, sıkıntılarının biteceğine, borçlarının kapacağına işaret etmektedir.

Rüyada annesinin balkondan düştüğünü görmek hayatına bolluk ve bereket geleceğine, başarılarının sürekli olacağına, sıkıntıların sevilen bir aile dostunun yardımı ile çözüme kavuşacağına rivayet etmektedir.

Rüyada başkasının balkondan düştüğünü görmek eşi ile yaşadığı tartışmaların sona ereceğine, verilen kararlar sayesinde kazancın sürekli artacağına, şanslı günlerin kapıda olduğuna delalet etmektedir.

Rüyada komşunun balkondan düştüğünü görmek birçok sorunla karşı karşıya kalacağına, işlerinin yolundan çıkacağına, manevi olarak huzursuzluk yaşayacağına, attığı adımların boşa gideceğine, enerjik ve hafiflemiş hissedeceğine, aile büyüklerinden birinin sağlık sorunlarından ötürü koşturulacağına işarettir.

Rüyada çocuğunu balkondan düştüğünü görmek ev içinde mutluluğun artacağına, huzurlu olarak geçirilecek ve aile hayatı ile ilgili olarak büyük adımlar atılacak bir dönemin yaklaşmakta olduğuna ve gereken hazırlıklar yapılıp doğru adımlar atılırsa ihya olunacağına, bekarsa bu kimseden göreceği yoğun ilgi sonrasında evlilik kararı alacağına delalet eder.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.