Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada balkondan düşeni görmek

Rüyada balkondan düşeni görmek

Rüyada balkondan düşeni görmek işlerinin her geçen gün daha büyük kazanç sağlayacağına ve eline geçen tüm fırsatları değerlendirip kendisine çok iyi bir gelecek kurmak için büyük çaba sarfedeceğine, ancak rüya sahibinin bunu göstereceği sabır sayesinde bertaraf edeceğine, geleceğinin de parlak, hayırlı ve güzel olacağına, önemli farklılıklara rağmen ilişkinin yürüyeceğine, şansının kendisinden yana olacağına ve kısmetlerinin hiç kesilmeyeceğine, gülen yüzünün hiç solmayacağına, işlerinin bozulacağına, maddi imkânlarının çoğalacağına, yaşamındaki kolaylığın her daim kalıcı olacağına, işlerinin hep yolunda gideceğine rivayet eder.

Rüyada balkondan düşeni gördüyseniz:

  • Düşünülmeden edilmiş sözler veya zamansız ya da zararsız görünen yorumlar bir anda herkes tarafından duyulabilir.

Rüyada arkadaşının balkondan düştüğünü görmek yarınlarına inanacağına, kardeşlerle büyük bir işe girileceğine, herhangi bir zarara uğranmayacağına inanılır.

Rüyada kızının balkondan düştüğünü görmek bir sebeple eşi ile arasının açılacağına ve mutluluğunu çekemeyen kişiler tarafından hiç istemeyeceği durumlara düşürüleceğine, başarının adım adım yaklaşacağına, zarar edilecek bir işten verilecek kararlar sayesinde kazanç elde edileceğine ve bolluk içinde bir hayata sahip olunacağına delalettir.

Rüyada balkondan düşüp ölmek yaşanan olaylardan herhangi bir sorun olmadan ve çok büyük ve üzücü durumlara düşmeden kurtulacağına, yaşanan durumun araştırılması sayesinde bu durumun düzeltileceğine, kıskançlık yapan bir kişi ile tartışılacağına işaret eder.

Rüyada birinin balkondan düşmesini görmek sorunlarının yakın bir zaman içinde sona ereceğine, musibetlerin bir bir ortadan kaldırılacağına, onların mutluluğu için kendisini adayacağına delalet eder.

Rüyada birinin balkondan düşüp öldüğünü görmek her daim bereketli işler yapacağına, temize çıkacağına, mutlu ve huzurlu bir birlikteliğe adım atılacağına yorulmaktadır.

Rüyada çocuğun balkondan düştüğünü görmek çevresine karşı daha şefkatli ve anlayışlı biri haline geleceğine, sevdiği kişilerle büyük mutluluklar yaşayacağına, sıkıntılarının ve üzüntülerinin sona ereceğine, inancına hep sadık kalarak yaşayacağına, makbul ve helal olandan vazgeçmeyeceğine tabir olunur.

Rüyada kocasının balkondan düştüğünü görmek gençlerin ve çocukların okuması için yardımcı olacağına, çok saygıdeğer biri olmasına rağmen verilen çabayla unvanının kirleneceğine, hane içinde kavgalara ve tartışmalara tanık olunacağına işaret etmektedir.

Rüyada bebeği balkondan düşürmek karamsarlığından, çekimserliğinden, umutsuzluğundan ve gelecek kaygısından kurtulacağına, elinde bulunan kazancın kendisine çok yeni kapılar açacağına, maddi olarak büyük bir atılım gerçekleştireceğine, kendini onlara karşı savunmakta zorlanacağına işaret etmektedir.

Paylaş, Hayra çıksın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.