Rüya Tabirleri / Genel / Rüyada bahçede kıvırcık görmek

Rüyada bahçede kıvırcık görmek

Rüyada bahçede kıvırcık görmek hemen olmasa bile gelecekte kendisine mutlak suretle, başarı, kazanç ve kar getireceğine, ardı ardına sıkıntıların baş göstereceğine, tartışmalı bir işe girileceğine, kazancın gittikçe azalacağına, üzüntülerini bölüşeceğine, küçük mutlulukların ve sevinçlerin yoğun olarak yaşanacağına, emeklerinin yarıda kalacağına, maddi açıdan büyük sıkıntılar çekilecek bir döneme girileceğine, kalabalık bir eğlence mekânında keyifli ve zevkli vakit geçireceğine, üzüntülü ve sorunlu geçen bir dönemden sonra büyük bir zenginliğe kavuşacağına, çok hayırlı ve güzel çalışmalar gerçekleştireceğine işaret etmektedir.

Rüyada bahçede kıvırcık gördüyseniz:

  • Kendinize dönük ilgi alanlarınız daha çok işinize yarayabilir.

Rüyada bahçeden kıvırcık toplamak kendisini yıpratacak ve erken yaşta yaşlandıracak hiçbir sorunun olmayacağına, ele geçen fırsatların istendği şekilde değerlendirilememesinden ötürü büyük bir sıkıntı içine girileceğine, kırgınlık yaşanacağına, uykusuz geceler yaşayacağına ve işlerinde bir türlü doğru kararları veremeyeceğine yorulur.

Rüyada bahçede kıvırcık görmek aile bireyleri arasında yaşanan tartışmaların kısa süre içinde sona ereceğine, uzun saatler boyunca ve neredeyse hiç dinlenmeeden iş için çaba göstereceğine, sorunlarından ve dertlerinden kurtulmasına yardımcı olacağına işaret eder.

Rüyada kıvırcık satın almak planların ve hesapların tutmayacağın, hayal kırıklığı yaşanacağına, uzun zamandan beri ertelenen hayallerini gerçekleştireceğine, çok büyük ve güzel gelişmelerin yaşanacağına, maddi imkânlarının çoğalacağına, rızkının artacağına ve hane içindeki keyfinin ve huzurunun yerine geleceğine yorulmaktadır.

Rüyada turuncu kıvırcık saç görmek işlerinin günden güne bozulacağına, eşler arasında büyük tartışmalar yaşanacağına ancak daha sonra sağduyulu davranılması ve daha sabırlı olunması sayesinde her şeyin yoluna gireceğine, sıkıntıların kısa süre içinde biteceğine alamet etmektedir.

Rüyada kıvırcık siyah saç görmek umutlarını kıran ve yaşama karşı isteksiz yapan problemlerinden de kurtulmasını bileceğine, yaşamında adeta mucize sayılacak gelişmelerin olacağına, zarar göreceğine alamet etmektedir.

Rüyada saçın kıvırcık olduğunu görmek beklentilerinin gerçekleşeceğine, maddi problemlerin en kısa zamanda çözüme kavuşacağına, şansının kendisinden yana gideceğine, kısmetlerinin bol olacağına tabir olunur.

Rüyada yeşil kıvırcık salata görmek bir sebeple bir miktar zarar edeceğine, yaptığı işten ve attığı adımlardan pişman olacağına, herhangi bir zarara uğranmayacağına, rutin bir şekilde ilerleyen işlerin aynı şekilde devam edeceğine, yüksek tahsil yapacağına tabir olunur.

Rüyada kıvırcık salatası yemek ancak sorun yaratan olaylardan bir türlü kurtulamayacağına, sıkıntıların ve dertlerin artacağına, çevresinin her geçen gün genişleyeceğine, saygıdeğer, dürüst, yeniliklerden hoşlanan, modern insanlarla tanışılacağına tabir olunur.

Paylaş, Hayra çıksın

Rüyanı Yaz, Ehl-i Tabir yorumlasın!

guest
0 Yorum
Inline Feedbacks
View all comments